Loading...
Partner Design - Дизайн інтер’єрів - Дизайн соціальних об’єктів

Дизайн соціальних об’єктів

Окрім художньої та естетичної функції дизайн також вирішує соціальні та глобальні потреби сучасного суспільства. Дизайн – це завжди поліпшення якості життя людини в оточуючому її просторі, спроба покращити його взаємодію зі світом. Тому ми займаємось не тільки дизайном комерційних та жилих приміщень, але й дизайном соціальних об’єктів та суспільних просторів.

Залиште свої контакти і ми перетелефонуємо!

Поля заповнені неправильно. Перевірте і повторіть відправку.
Ваше повідомлення надіслано. Наш менеджер скоро зв'яжеться з Вами.

Чим дизайн соціальних об’єктів відрізняються від комерційної нерухомості

Якщо в останньому випадку дизайн інтер’єру в першу чергу вирішує питання та потреби бізнесу, то для соціальних об’єктів у центрі уваги завжди залишаються людина та суспільство. Відповідно, дизайн житлової нерухомості – це індивідуальні потреби людини, а соціальних – комфорт великих груп та громад.

Ми працюємо з великими та маленькими проектами по всій території України:

  • дизайн клінік та медичних центрів;
  • дизайн спортзалів;
  • дизайн соціальних центрів;
  • дизайн об’єктів транспортної структури;
  • дизайн дитячих садків та шкіл;
  • дизайн бібліотек;
  • дизайн музеїв;
  • дизайн кінотеатрів та концертних залів;
  • дизайн парків та скверів;

дизайн дитячих майданчиків та багато іншого.

 

Чому дизайн соціальних об’єктів це важливо

Глобальні політичні, екологічні та економічні проблеми суспільства не тільки негативно впливають на різні групи людей, віддаляють їх один від одного. Сучасний дизайн інтер’єрів соціальних та громадських об’єктів має на меті зробити людину центром всесвіту, підтримати відчуття добробуту та благополуччя, створити відчуття важливості та знаходження на своєму місці, зруйнувати бар’єри та налагодити зв’язок із зовнішнім світом.

Культура, світогляд, емоції та потреби суспільства дуже швидко змінюються, і сьогодні старі, темні та сірі простори надзвичайно пригнічують, викликають тривожність, та, банально, роблять нещасними.

Різноманітні дослідження довели, що складно змінити суспільство, якщо люди не відчувають банально побутового комфорту; вилікувати пацієнта, якщо похмурі стіни медичного закладу викликають у нього страх; покращити якість соціальних послуг, якщо вони асоціюються з вузькими задушливими коридорами; покращити якість освіти, якщо похмурі стіни закладів викликають у дітей страх та негатив; поширити культуру, якщо старі музеї неспроможні повноцінно розкрити красу витворів мистецтва; змінити країну та суспільство, якщо люди не виходять зі своїх квартир та не бачать цих змін.

Наші останні проекти

Більше робіт в портфоліо →

 

Ми в Partner Design впевнені, що зміни починаються з малого – яскравий дитячий майданчик, упорядкований сквер, привітний інтер’єр медзакладу, бібліотеки з безбар’єрним простором, театр з комфортним залом.

Щоб замовити дизайн інтер’єру у нашої студії, наберіть менеджера за телефоном +38 (067) 808 45 22, або заповніть форму нижче

Поля заповнені неправильно. Перевірте і повторіть відправку.
Ваше повідомлення надіслано. Наш менеджер скоро зв'яжеться з Вами.
on