Loading...

Дизайн офісу

Розробка дизайну офісів — основний напрямок нашої компанії. Ми виконуємо як перепланування або ребрендинг існуючих офісів, так і проекти «з нуля».

Ми завжди готові допомогти Вам у роботі над такими задачами як:

  • заміри приміщення, виконання обмірювальних креслень з уточненням за фактом габаритів та площ приміщень;
  • обстеження стану інженерних мереж;
  • розробка схем функціонального зонування і планувань з розстановкою меблів та обладнання;
  • розробка концепції дизайну (виконання фотореалістичних 3D візуалізації) офісного простору;
  • виконання повного пакету креслень дизайн-проекту (архітектурних креслень) для успішного проведення подальших будівельних робіт;
  • при необхідності розробка повного пакету робочих креслень всіх інженерних розділів (вентиляція і кондиціонування, електрика, системи слабкого струму тощо) для узгодження з БЦ і для швидкого і якісного виконання монтажних робіт;
  • авторський нагляд за ходом будівництва (ви можете бути впевнені, що результат буде відповідати проекту).

Реалізація та комплектація об’єктів «під ключ».

Своїм Замовникам ми пропонуємо повну реалізацію проекту «під ключ»». В структуру нашої групи компаній входять: будівельна компанія, компанія з імпорту підлогових покриттів, компанія з постачання і виробництва освітлювального обладнання, компанія з виробництва і монтажу алюмінієвих та суцільноскляних конструкцій, а також фабрика з виробництва офісних, житлових меблів і торгового устаткування.

Вартість проектування офісів від 15 $/м2.

* вартість може варіюватись залежно від специфіки та площі обраного приміщення, а також від обсягу пакету проектної документації. Зателефонуйте нам і ми запропонуємо Вам спеціальну ціну, відповідно до поставленої задачі.

Останні проекти

Більше робіт в портфоліо →