Loading...
  • Головна
  • Головна
  • Головна
  • Головна
  • Головна

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

Офісиhb
Детальніше
Офіси

Командою наших архітекторів було розроблено більше 40 дизайн-проектів офісів, велика частина яких втілена в життя і успішно функціонує. Ми знаємо, як створити ефективний та привабливий простір за рахунок грамотного функціонального зонування, з урахуванням специфіки компанії, орієнтуючись на корпоративних стиль.

Рестораниhb
Детальніше
Ресторани
Розумний дизайн – запорука успішної роботи кафе, бару чи ресторану. Наші фахівці будуть супроводжувати Ваш проект від концепції до реалізації. Ми працюємо в різних стилістичних напрямках, знайомі з технологічними процесами та сучасними тенденціями в цій галузі.
Магазиниhb
Детальніше
Магазини

Індивідуальні дизайн-проекти магазинів та бутиків – один із профілів нашої компанії. Швидко і професійно ми розробимо раціональне зонування, підберемо оздоблювальні матеріали та торгівельне обладнання. Ми знайомі зі специфікою різних торгових центрів по всій Україні, що дозволить приймати раціональні рішення в ході проектування.

Квартири та будинкиhb
Детальніше
Квартири та будинки

Розробка дизайн-проекту квартири, будинку, котеджу апартаментів необхідна для створення красивої та затишної атмосфери у Вашому житлі. Використовуючи перевірений практикою досвід, ми допоможемо реалізувати Ваші ідеї в будь-якому стилістичному напрямку.

Етапи розробки дизайн проекту

Оформлення заявки
icon
Обмір приміщення
icon
Планування
Створення концепції
Розробка дизайн-проекту
Авторський нагляд

Про нас

Partner Design – амбітна архітектурна студія з успішним міжнародним досвідом реалізації проектів, що професійно втілює сміливі дизайнерські ідеї для Вашого бізнесу.

Ми виконуємо всі види робіт по дизайну інтер’єру, архітектурному проектуванню та інжинірингу. Наші дизайнери професійно розроблять авторський дизайн-проект Вашого майбутнього інтер’єр та втілять його в життя.

Дизайн інтер’єру вашої мрії починається з концепції, яка відображається в кресленнях та 3D візуалізаціях. Будь-яке приміщення можна зробити ще більш цікавим, привабливим та функціональним, для цього варто довіритися професіоналам своєї справи і тоді гроші не будуть витрачені марно, результат не розчарує, а навпаки перевершить всі Ваші очікування.

Наша мета – створення надійних відносин з клієнтами. З першого дня діяльності нашої архітектурної студії ми орієнтуємося на результат, а також першокласне та оперативне виконання проектів будь-якої складності.

Не секрет, що якісний дизайн проект підвищує вартість об’єкта, збільшує його прибуток та зменшує терміни окупності проекту, що підтверджується успішним розвитком бізнесу наших клієнтів. Професійний підхід дозволить уникнути безлічі поширених помилок, мінімізувати витрати на оздоблювальні матеріали, підібрати найкращий спосіб реалізації Вашого бачення проекту або направити Ваші думки, що «розбіглися», в одне русло, сформувавши цілісне уявлення ідеї. Довіртесь професіоналам.

Наші клієнти

Siemensh
Alfa-Bankh
AXA Страхуванняh
Coca-Colah
VD Oneh
Danoneh
Ferrero Rocherh
Дарницяh
Укрсоцбанкh
Tetra Pakh
Kinnarpsh
Pulsarh
Matihbecth
DataRoboth
Iterah
Innovecsh
Динамо Кіевh
Hadleyh