Loading...
Partner Design - Дизайн інтер’єрів - Дизайн магазину

Дизайн магазину

Креативні ідеї, незвичайні матеріали та торгівельне обладнання, яскрава та виразна вітрина – найважливіші інструменти залучення клієнтів у Ваш магазин. Спільно ми створимо неповторний імідж Вашого магазину, який буде залучати покупців саме до Вас.

Ми завжди готові допомогти Вам у роботі над такими задачами як:

  • заміри приміщення, виконання обмірювальних креслень з уточненням за фактом габаритів та площ приміщень;
  • обстеження стану інженерних мереж;
  • розробка схем функціонального зонування та планувань з розстановкою меблів і обладнання;
  • розробка концепції дизайну інтер’єру (виконання фотореалістичних 3D візуалізації).
  • виконання повного пакету креслень дизайн проекту (архітектурних креслень) для успішного проведення подальших будівельних робіт;
  • розробка повного пакету робочих креслень всіх інженерних розділів (вентиляція і кондиціонування, електрика, системи слабкого струму тощо) для узгодження з ТЦ і для швидкого та якісного виконання монтажних робіт;
  • авторський нагляд за ходом будівництва (ви можете бути впевнені, що результат буде відповідати проекту).

Реалізація та комплектація об’єктів «під ключ».

Своїм Замовникам ми пропонуємо повну реалізацію проекту «під ключ». В структуру нашої групи компаній входять: будівельна компанія, компанія з імпорту підлогових покриттів, компанія з постачання і виробництва освітлювального обладнання, компанія з виробництва і монтажу алюмінієвих та суцільноскляних конструкцій, а також фабрика з виробництва офісних, житлових меблів та торгового устаткування.

Вартість проектування магазину від 25 $/м2

* вартість може варіюватись залежно від специфіки та площі обраного приміщення, а також від обсягу пакету проектної документації. Зателефонуйте нам і ми запропонуємо Вам спеціальну ціну, відповідно до поставленої задачі.

Останні проекти

Більше робіт в портфоліо →