Loading...
Partner Design - Дизайн інтер’єрів - Дизайн інтер’єру магазину

Дизайн інтер’єру магазину

Дизайн інтер'єру магазимну

Дизайн торгівельних площ, магазинів, павільйонів, комплексів

Як відомо, реклама – головний рушій торгівлі. У свою чергу зовнішній вигляд вашого магазину – не очевидна, але не менш ефективна реклама.

Стильний інтер’єр магазину, оригінальне та функціональне торгівельне устаткування, незвичне оформлення вітрини, привабливий фасад викликають бажання зайти всередину, запам’ятовуються та стають предметом обговорення.

Спеціалісти компанії  Partner Design створюють оформлення торгівельних точок, що ретранслюють імідж компанії або бренду, а також приваблюють відвідувачів. Окрім емоційної складової сучасний дизайн магазину також враховує правильне управління переміщенням покупців та створює для них комфортну для покупок атмосферу.

 

Етапи розробки дизайн-проекту магазину

Для створення якісного проекту дуже важливо врахувати не тільки побажання замовника, але й цільову аудиторію покупців торгівельної точки, особливості асортименту та його вигідної презентації. Тому на першому етапі ми обов’язково проводимо зустріч дизайнерів та клієнта, що проходить у нас в офісі або в будь-якому іншому, зручному для замовника місці. Етапи розробки оформлення дизайну магазину обов’язково враховують:

 1. Заміри об’єкта – в роботі ми обов’язково використовуємо не лише точні розміри та особливості конфігурації приміщення, але й інформацію про стан приміщення та інженерних мереж.
 2. Розробка креслень та планувань – це попередній макет приміщення, а також робочі креслення, що будуть використовуватися під час ремонтних робіт.
 3. Розрахунок вартості – створюється робочий кошторис для формування бюджету на оздоблювальні роботи, торгівельне обладнання та меблі, будівництво та ремонтні роботи.
 4. Створення візуалізацій – реалістичний макет у 3D форматі дизайну магазину після ремонту.
 5. Авторський нагляд – ми контролюємо абсолютно всі етапи ремонтних робіт та правильне втілення проекту дизайнера.

Серед наших послуг не тільки розробка інтер’єру магазину, але й комплексна реалізація проекту «під ключ», що передбачає закупку матеріалів, виконання всіх будівельно-ремонтних та монтажних робіт  нашими підрядниками. Для багатьох клієнтів це дуже зручний варіант  співпраці, оскільки ми можемо повністю гарантувати не тільки відповідність вигляду магазину попередній 3D візуалізації, але й якість та довговічність ремонту.

Залиште ваші контакти і ми перетелефонуємо!

Поля заповнені неправильно. Перевірте і повторіть відправку.
Ваше повідомлення надіслано. Наш менеджер скоро зв'яжеться з Вами.

 

Останні проекти

Більше робіт в портфоліо →

 

Як ми працюємо із замовниками

Ми намагаємося не обтяжувати наших замовників зайвими турботами, але без участі клієнта можливо виконати далеко не всі задачі. Тому нашу взаємодію ми будуємо за наступною схемою:

 1. Попереднє телефонне спілкування та планування зустрічі у нас в офісі або на об’єкті замовника.
 2. Визначення стилістики та концепції з урахуванням побажань клієнта.
 3. Створення креслень та формування кошторису.
 4. Презентація 3D візуалізацій майбутнього проекту.
 5. Передача креслень та робочої документації.

Але це лише орієнтовний план, що не виключає змін та індивідуального підходу. Нас не лякають складні проекти, що вимагають поетапного особистого узгодження, як і замовники, які віддають перевагу працювати із нами дистанційно.

 

Вартість проектування інтер’єру магазину

Кожен проект унікальний і неможливо всі роботи оцінити одним прайсом. Ціна на дизайн для магазину залежить не тільки від площі, але й від специфіки приміщення, стану інженерних мереж, необхідності оформлення спеціальних креслень та документів. Окрім дизайнера в роботі беруть участь архітектор, спеціалісти із закупівель, інженери, електрики тощо.

Зацікавлені? Дзвоніть +38 (067) 808 45 22 і наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, а також сформують комерційну пропозицію для проекту дизайну інтер’єру магазину з урахуванням ваших побажань та характеристик приміщення.

 

Чому варто замовити інтер’єр магазину у Partner Design

Наша команда має багаторічний досвід проектування інтер’єрів приміщень комерційного призначення. Серед останніх наших робіт  – дизайн проект магазину для ФК «Динамо Київ», торгової марки VD one, бренду Hadley.

Компанія Partner Design – це:

 • надійність та впевненість в якості та можливості реалізувати проект;
 • професіонали всіх напрямків для рішення стилістичних та інженерних питань;
 • повний спектр підрядників-партнерів для закриття об’єкту «під ключ»;
 • успішний досвід роботи з торгівельними площами будь-якої складності: магазини, павільйони, торгівельні комплекси та центри;
 • відмінна репутація, яку ми цінуємо.

Запрошуємо вас до нас в офіс, де ви отримаєте не тільки професійну консультацію, але й познайомитися з більшою кількістю наших робіт.

Поля заповнені неправильно. Перевірте і повторіть відправку.
Ваше повідомлення надіслано. Наш менеджер скоро зв'яжеться з Вами.
on