Loading...
Partner Design - Дизайн інтер’єрів - Дизайн інтер’єру ресторану

Дизайн інтер’єру ресторану

Послуги дизайну ресторану бару

Сучасний дизайн інтер’єру ресторану, бару, кафе

Дизайн інтер’єру сучасного ресторану чи кафе, а також загальна атмосфера у закладі прямо пропорційно впливає на його успішність.  Сьогодні відвідувачі дуже вимогливі та достатньо розбалувані – для них стильна та приємна атмосфера не менш важлива, ніж якість обслуговування та смачна кухня.

Дизайнери та архітектори компанії Partner Design відмінно орієнтуються в останніх тенденціях ресторанної інтер’єрної моди, а також вміють гармонійно поєднувати  стильний концепт із загальною ідеєю закладу, корпоративною стилістикою або особливостями меню.

 

Етапи розробки дизайн-проекту ресторану

Якісний дизайн інтер’єру ресторану включає в себе не тільки детальну візуалізацію майбутнього приміщення. Це результат кропіткої роботи, що проходить у кілька етапів:

 1. Визначення побажань замовника – на зустрічі із дизайнером обговорюються стилістика закладу, планування та орієнтовний бюджет.
 2. Заміри приміщення – спеціалісти на місці проводить заміри, вивчає специфіку об’єкту, за необхідності обстежують інженерні мережі.
 3. Розробка креслень – планування приміщень з поділом локацій за технологічними процесам, зонування розсадки відвідувачів, виділення технологічних зон.
 4. Кошторис – розрахунок вартості робіт усіх спеціалістів, що залучені до проекту, меблів, оздоблювальних матеріалів тощо.
 5. Візуалізація – демонстрація реалістичного 3D-макету із повним відображенням майбутнього інтер’єру ресторану.
 6. Авторський нагляд – регулярний контроль ходу робіт, з метою відповідності результату з візуалізацією та параметрами якості.

Окрім візуалізації та кошторису за бажанням замовника ми готуємо повний пакет робочих креслень з описом всіх інженерних розділів: кондиціонування, електрика, вентиляція, каналізація та водопостачання – для прискорення та правильного монтажу необхідних систем.

 

Останні проекти

Більше робіт в портфоліо →

 

Як ми працюємо: особливості взаємодії з клієнтами

Робота із замовником – важлива складова розробки проекту. Адже необхідно не тільки почути та зрозуміти його побажання, але й організувати все так, щоб не витрачати зайвий час клієнта в майбутньому. При цьому замовник отримує саме той результат, на який розраховує. Зазвичай взаємодія будується за таким планом:

 1. Попередня домовленість про зустріч – клієнти приїжджають до нас в офіс, або ж дизайнер приїде до вас у зручне місце.
 2. Зустріч та обговорення майбутнього проекту – обговорення концепції та технічних нюансів, визначення особливих побажань, попередні наброски.
 3. Робота спеціалістів компанії над проектом, прорахунок кошторису – інколи потребує паралельного узгодження із замовником.
 4. Презентація готового проекту замовнику – складається з детальної візуалізації, розрахунку вартості та списку матеріалів, робочі креслення.

Але ми розуміємо, що кожен проект унікальний, тому спілкування з клієнтом будуємо індивідуально. Інколи необхідно провести кілька попередніх зустрічей або обговорити різноманітні нюанси ремонту та облаштування безпосередньо на об’єкті.

 

Вартість проектування дизайну інтер’єру ресторану

Зробити дизайн ресторану в Києві або в будь-якому іншому великому місті цікавим, креативним,  комфортним як для відвідувачів, так і персоналу, таким, що запам’ятовується – така задача вимагає зусиль спеціалістів багатьох сфер. Наша команда не просто розробляє модний концепт, вона створює оптимальне планування приміщень з урахуванням робочих циклів вашого закладу, гарячих та холодних процесів, трасування чистих та брудних потоків. Продумане зонування та розстановка меблів забезпечує максимально ефективне використання залів та комфорт усім категоріям відвідувачів.

Вартість проекту ресторану чи кафе складає від $35/м2. Але ціна може змінюватися в залежності від складності та специфіки приміщення, особливих умов, пакету проектної документації.

Ви у пошуках нешаблонних рішень? Хочете отримати унікальний авторський дизайн для ресторану? Наші менеджери завжди готові відповісти на питання та проконсультувати вас за телефоном +38 (067) 808 45 22, емейлом office@partner-design.com.ua, або

Залиште ваші контакти і ми перетелефонуємо!

Поля заповнені неправильно. Перевірте і повторіть відправку.
Ваше повідомлення надіслано. Наш менеджер скоро зв'яжеться з Вами.

 

Чому варто замовити дизайн ресторану в Partner Design?

За роки нашої діяльності компанія має у своєму портфоліо не тільки фото реалізованих об’єктів, базу клієнтів із відомими іменами, але й зібрала у свою команду висококласних спеціалістів, що відмінно розбираються в інтер’єрних трендах, створюють цікаві та унікальні рішення для приміщень із найрізноманітнішою специфікою, оптимально поєднуючи якість та витрати.

Серед переваг Partner Design:

 • успішний досвід реалізації проектів будь-якої складності – інтер’єри для офісів, ресторанів, барів, кафе та магазинів;
 • портфоліо стильних робіт, що реалізовані як на території України, так і за її межами;
 • сильна команда професіоналів усіх напрямків – дизайнери, архітектори, інженери, спеціалісти із закупівель;
 • надійні партнери для реалізації проектів «під ключ» – будівники та постачальники матеріалів, виробники меблів та торгівельного устаткування під замовлення, виробники та установники цільносклянних та алюмінієвих конструкцій;
 • гнучкий підхід та авторські рішення для кожного замовника.

Хочете побачити, як працює наш колектив, познайомитися із командою та отримати консультацію стосовно оформлення інтер’єру вашого приміщення? Запрошуємо вас до нас в офіс.

Поля заповнені неправильно. Перевірте і повторіть відправку.
Ваше повідомлення надіслано. Наш менеджер скоро зв'яжеться з Вами.
on