Loading...
Partner Design - Дизайн інтер’єрів - Дизайн інтер’єру ресторану

Дизайн інтер’єру ресторану

Послуги дизайну ресторану бару

Сучасний дизайн інтер’єру ресторану, бару, кафе

Дизайн інтер’єру сучасного ресторану чи кафе, а також загальна атмосфера у закладі прямо пропорційно впливає на його успішність.  Сьогодні відвідувачі дуже вимогливі та достатньо розбалувані – для них стильна та приємна атмосфера не менш важлива, ніж якість обслуговування та смачна кухня.

Дизайнери та архітектори компанії Partner Design відмінно орієнтуються в останніх тенденціях ресторанної інтер’єрної моди, а також вміють гармонійно поєднувати  стильний концепт із загальною ідеєю закладу, корпоративною стилістикою або особливостями меню.

 

Етапи розробки дизайн-проекту ресторану

Якісний дизайн інтер’єру ресторану включає в себе не тільки детальну візуалізацію майбутнього приміщення. Це результат кропіткої роботи, що проходить у кілька етапів:

 1. Визначення побажань замовника – на зустрічі із дизайнером обговорюються стилістика закладу, планування та орієнтовний бюджет.
 2. Заміри приміщення – спеціалісти на місці проводить заміри, вивчає специфіку об’єкту, за необхідності обстежують інженерні мережі.
 3. Розробка креслень – планування приміщень з поділом локацій за технологічними процесам, зонування розсадки відвідувачів, виділення технологічних зон.
 4. Кошторис – розрахунок вартості робіт усіх спеціалістів, що залучені до проекту, меблів, оздоблювальних матеріалів тощо.
 5. Візуалізація – демонстрація реалістичного 3D-макету із повним відображенням майбутнього інтер’єру ресторану.
 6. Авторський нагляд – регулярний контроль ходу робіт, з метою відповідності результату з візуалізацією та параметрами якості.

Окрім візуалізації та кошторису за бажанням замовника ми готуємо повний пакет робочих креслень з описом всіх інженерних розділів: кондиціонування, електрика, вентиляція, каналізація та водопостачання – для прискорення та правильного монтажу необхідних систем.

 

Останні проекти

Більше робіт в портфоліо →

 

Як ми працюємо: особливості взаємодії з клієнтами

Робота із замовником – важлива складова розробки проекту. Адже необхідно не тільки почути та зрозуміти його побажання, але й організувати все так, щоб не витрачати зайвий час клієнта в майбутньому. При цьому замовник отримує саме той результат, на який розраховує. Зазвичай взаємодія будується за таким планом:

 1. Попередня домовленість про зустріч – клієнти приїжджають до нас в офіс, або ж дизайнер приїде до вас у зручне місце.
 2. Зустріч та обговорення майбутнього проекту – обговорення концепції та технічних нюансів, визначення особливих побажань, попередні наброски.
 3. Робота спеціалістів компанії над проектом, прорахунок кошторису – інколи потребує паралельного узгодження із замовником.
 4. Презентація готового проекту замовнику – складається з детальної візуалізації, розрахунку вартості та списку матеріалів, робочі креслення.

Але ми розуміємо, що кожен проект унікальний, тому спілкування з клієнтом будуємо індивідуально. Інколи необхідно провести кілька попередніх зустрічей або обговорити різноманітні нюанси ремонту та облаштування безпосередньо на об’єкті.

 

Вартість проектування дизайну інтер’єру ресторану

Зробити дизайн ресторану в Києві або в будь-якому іншому великому місті цікавим, креативним,  комфортним як для відвідувачів, так і персоналу, таким, що запам’ятовується – така задача вимагає зусиль спеціалістів багатьох сфер. Наша команда не просто розробляє модний концепт, вона створює оптимальне планування приміщень з урахуванням робочих циклів вашого закладу, гарячих та холодних процесів, трасування чистих та брудних потоків. Продумане зонування та розстановка меблів забезпечує максимально ефективне використання залів та комфорт усім категоріям відвідувачів.

Ви у пошуках нешаблонних рішень? Хочете отримати унікальний авторський дизайн для ресторану? Наші менеджери завжди готові відповісти на питання та проконсультувати вас за телефоном +38 (067) 808 45 22, емейлом [email protected], або

Залиште ваші контакти і ми перетелефонуємо!

Поля заповнені неправильно. Перевірте і повторіть відправку.
Ваше повідомлення надіслано. Наш менеджер скоро зв'яжеться з Вами.

 

Чому варто замовити дизайн ресторану в Partner Design?

За роки нашої діяльності компанія має у своєму портфоліо не тільки фото реалізованих об’єктів, базу клієнтів із відомими іменами, але й зібрала у свою команду висококласних спеціалістів, що відмінно розбираються в інтер’єрних трендах, створюють цікаві та унікальні рішення для приміщень із найрізноманітнішою специфікою, оптимально поєднуючи якість та витрати.

Серед переваг Partner Design:

 • успішний досвід реалізації проектів будь-якої складності – інтер’єри для офісів, ресторанів, барів, кафе та магазинів;
 • портфоліо стильних робіт, що реалізовані як на території України, так і за її межами;
 • сильна команда професіоналів усіх напрямків – дизайнери, архітектори, інженери, спеціалісти із закупівель;
 • надійні партнери для реалізації проектів «під ключ» – будівники та постачальники матеріалів, виробники меблів та торгівельного устаткування під замовлення, виробники та установники цільносклянних та алюмінієвих конструкцій;
 • гнучкий підхід та авторські рішення для кожного замовника.

Хочете побачити, як працює наш колектив, познайомитися із командою та отримати консультацію стосовно оформлення інтер’єру вашого приміщення? Запрошуємо вас до нас в офіс.

Поля заповнені неправильно. Перевірте і повторіть відправку.
Ваше повідомлення надіслано. Наш менеджер скоро зв'яжеться з Вами.
on