Loading...
Partner Design - Блог - Наші проекти - Офіс Itera – робочий простір у стилі хюґе


Офіс Itera – робочий простір у стилі хюґе

Команда Partner Design створила для компанії Itera офіс у стилі хюґе. Комфорт, стриманість та екологічність, поєднання лофта та еко стилю.

Ми вирішили не бути скромними та дещо більше розповісти про проекти, над якими працювали.

Український офіс норвезької ІТ компанії Itera, що спеціалізується на розробці сучасних цифрових рішень та відома високою якістю обслуговування і виконання проектів, розміщується в Преміум Бізнес центрі класу А в самому центрі історичної частини міста – Подолі, із неперевершеним видом на річку Дніпро. БЦ Astarta найсучасніша та найпрогресивніша будівля для оренди офісних приміщень: має зручну ділову інфраструктуру, три конференц-зали, відділення банку, лоббі, кафе, ресторани та наземний і підземний паркінг.

За задумом клієнта особливості норвезького центрального офісу компанії частково реалізовані і в київському – скандинавський стиль та стриманість, еко-стиль, корпоративні графітовий, червоний та бірюзовий кольори.

Офіс розрахований на 200 співробітників, тому перед дизайнерами-архітекторами стояла важлива задача організувати та продумати правильну та комфортну систему приміщень для такої кількості людей. На площі майже півтори тисячі квадратних метрів передбачені:

  • 9 зон open space;
  • клас для навчання та тренінгів на 30 місць;
  • конференц зал для проведення офіційних зустрічей;
  • кухня та coffee-points;
  • lounge зони та skype-rooms для проведення конференцій та приватних розмов;
  • meeting rooms.

Для оформлення інтер’єру використані дерев’яні панелі, гіпсові 3D панелі, стабілізований мох, фотошпалери із скандинавськими пейзажами. Для наповнення інтер’єру світлом та легкістю, стіни та стеля пофарбовані білим кольором. Це дозволило обіграти монолітно-каркасну систему будівлі, а її колони виділити в інтер’єрі завдяки контрасту. Зараз бетонні колони створюють необхідний ефект, не порушуючи при цьому концепцію дизайну.

Додатковими акцентами в інтер’єрі є усі металеві деталі та елементи, алюмінієві профілі скляних перегородок та lounge зони, які пофарбовані в графітовий колір. Водночас, корпоративний червоний візуально виділяє усі двері переговорних кімнат, що допомагає вирізняти їх із поміж інших приміщень.

Освітлення в інтер’єрі виконує найважливішу роль . Світлодизайн полягає в модифікації простору відповідно до вимог замовника. Рішення систем освітлення нерозривно пов’язане з дизайном офісу. Для того, щоб підкреслити усі його переваги, в реалізації дизайну використані декілька рівнів освітлення:

  • робоче освітлення для певних функціональних зон – світильники над робочими місцями в open space та в meeting rooms;
  • загальне освітлення транзитних та допоміжних зон – у вигляді трекових світильників;
  • акцентне освітлення coffee-points та кухні – у вигляді бра бірюзового кольору.

 

Над проектом працювали:

 

itera_arch_ukr

Якщо вам сподобалась наша робота та ви готові замовити дизайн інтер’єру офісу чи будь якої іншої комерційної нерухомості, телефонуйте +38 (067) 808 45 22, або заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося

Запис на консультацію!

Поля заповнені неправильно. Перевірте і повторіть відправку.
Ваше повідомлення надіслано. Наш менеджер скоро зв'яжеться з Вами.
on