Loading...

Замовити дизайн проект інтер’єру

Partner Design - Статьи - Блог - Замовити дизайн проект інтер’єру

В першу чергу — це проектна документація в комплекті, в якій присутні такі позиції:

— ескізи потрібних приміщень;

— креслення по цій роботі;

— відомість обробки.

Ескізи приміщень — це картинка, яка дає будівельникам видимість про задумом в тривимірному вигляді.
Роздруковувати потрібно тільки на фотопапері, два ракурсу на кожне приміщення. Це дуже корисна та потрібна річ, так як деякі будівельники не зовсім точно уявляють та бачать конструкції, тому не завжди можуть прочитати робочі креслення. Велика кількість часу йде на створення ескізів. Знадобляться також фінансові кошти.
Замовити дизайн проект інтер'єру
Робочі креслення — краще не креслити їх від руки. Є багато спеціальних програм. Не маючи креслень, не можна буде правильно розрахувати обсяг закупівельних матеріалів. Креслення — це основа основ дизайнерського проекту. В них міститься усе, починаючи від міліметрів розміщення світильників і закінчуючи розмірами вертикальних перерізів стелі. Їх створюють за допомогою спеціальних програм, наприклад Autocad. У роботі повинні міститися розміри, умовні позначення, пояснювальна інформація. Якщо проект дуже складний і важливий, відповідно буде багато складних конструкцій, меблів, шаф. До архітектору будуть дуже високі вимоги.

Відомість оздоблення приміщення — документ цей виконують у програмі Exel, там міститься інформація про кількість закупівельних матеріалів, у кожному приміщенні та по окремих групах поверхонь. Сенс документа полягає в тому, що замовнику і будівельникам потрібно показати, які матеріали купувати і скільки їх повинно бути.

Навіщо потрібно замовляти дизайн проект?

Це красиво, дозволяє поєднати різні речі в єдине ціле.

Це зручно, всі меблі, техніка, будуть підроблені під ваше тіло та потреби. Не буде проблем, наприклад таких як: «спіткнутися об тумбочку або крісло».

Внутрішній інтер’єр квартири — це ваші інтереси і ваша індивідуальність. Замовник буде продумувати з архітектором абсолютно все, розташування розеток, вікон і так далі. Разом з професіоналом можна створити відмінну і близьку вам атмосферу. Це допоможе вам знайти внутрішнє світовідчуття.

Головною метою замовити дизайн проект інтер’єру є кінцевий результат, це обов’язково повинен бути гармонійний інтер’єр, всі вкладення, які були використані на будівництво, мають бути витрачені без втрат і з великою віддачею.

Проявіть фантазію, знайдіть архітектора та втілюйте всі ваші мрії в реальність.