Loading...

Замовити дизайн інтер’єрів офісу в Прованському стилі

Partner Design - Статьи - Блог - Замовити дизайн інтер’єрів офісу в Прованському стилі

Мабуть, ніщо так не радує око, як добре обставлений будинок. Він повинен бути правильно і зі смаком декорований, несучий для його мешканців радість та відчуття комфорту. Зараз практично кожен перед запланованим ремонтом вивчає журнали по дизайну інтер’єрів, переглядає телепередачі на вищевказану тему, тому що від цього багато в чому залежить кінцевий результат.

В останній час отримав широке поширення провансальський стиль, його ще називають провансом. Батьківщиною провансу вважається південь Франції, де ростуть оливкові дерева, цвіте лаванда і вирощується виноград. Саме ці культури стали основою для зародження подібної стилістики в інтер’єрі. Звідси і прихильність до теплим південним відтінкам.

Провансальський стиль ідеально підходить для людей з активною життєвою позицією. Він заспокоює і вносить спокій в домашню обстановку після важкого трудового дня. Тому прованс рекомендований для трудоголіків, бізнес-вумен, спортсменів. Це одне з найулюбленіших етнічних напрямків у позитивізмі, де цінується прояв фарб літньої спеки та створення атмосфери для повноти життя.

Освітлення в провансальському стилі

Оскільки прованс –це, в першу чергу, тепло фарб, треба звернути увагу на освітлення. Офіс, під який можна замовити дизайн інтер’єрів, повинен бути світлим. Це важливо для поєднання освітлення і тих відтінків, які і будуть формувати південну стилістику. Отже, розмір офісу не принципове. Коли офіс буде наповнюватися сонячним світлом, вибрані відтінки «заграють» і додадуть їй жвавості. Традиційним малюнком для провансу вважається виноградна лоза, листя оливок, етнічні південні мотиви. Добре поєднуються яскраві кольори і клітка з смужкою. Якщо мова йде про кухню, то викласти робочі поверхні можна з допомогою кахлю. Знову ж варто підібрати потрібне поєднання відтінків кахлю, оскільки однотонність-це відхід від стилістики провансу.

Базовими кольорами для провансальського стилю є жовтий, синій і помаранчевий, до них можна зробити акценти на білий і теракотовий, зелений кольори. Фактурність матеріалу підкреслює його етнічну складову. Найчастіше в провансі використовується квадрат і ромбоподібний квадрат як основні фігури. Якщо вам подобається оброблений деревом стелю, тоді ви воссоздадите цілком стилистку цього стилю.