Loading...

Вхідні групи

Partner Design - Статьи - Блог - Вхідні групи

Вхідна група вже давно не просто вхідні двері в будівлю, а цілий ряд складових частин для облаштування, що включає в себе: оформлення прилеглих стін, козирки, оздоблення дверей. Карнизи, навіси вони виступають в якості захисту від дощу або снігу. Тамбур потрібен для теплоізоляції. Елементи освітлювальної системи, рекламно – інформаційні таблички для орієнтування.

Сходи і огорожі для безпеки та зручності. Вхідна група виконує рекламну функцію. Якщо магазин або ресторан хоче продемонструвати свою престижність, то вхідна група просто необхідна.
Вхідна група «упаковка товару», повинна зацікавити покупця і виконувати своє функціональне призначення. Адже з першого враження часто складається загальне враження про дизайн приміщення. Вхідна група дозволяє більш широко і детально піднести ваш бренд споживачеві.

[nggallery template=caption id=179]

Ми пропонуємо комплексні послуги в проектуванні вхідних груп. Для цього ми враховуємо архітектурні особливості будівлі та побажання клієнта, після чого ми надаємо дизайн ескіз декількох варіантів на затвердження.
За роки роботи були розроблені десятки проектів:

— Проекти вхідних груп в нежитлові приміщення на 1-му поверсі будівлі;

— Проекти вхідних груп в нежитлові приміщення в підвальному / цокольному поверсі
будівлі;

-Проекти МОП (місць загального користування) і вхідних груп житлових багатоквартирних будинках типових серій;

-Проекти вхідних груп заміських будинків, котеджів;

-Проекти вхідних груп громадських будівель.

Наші дизайнери є професіоналами своєї справи, тому ми з упевненістю можемо сказати, що нашою роботою ви залишитеся задоволені, отримавши саме те що найбільшою мірою буде відповідати вашим вимогам, а так же відображати необхідний архітектурний стиль будівлі.

Телефонуйте до нас вже сьогодні! Наша студия дизайна Киев є лідером в області дизайну.