office@partner-design.com.ua ☏: (044) 223 67 54|(095) 666-48-17|(067) 320-25-45
Дизайн Інтер'єру

Дизайн офісу фото

Дизайн офісу

Командою наших архітекторів було розроблено більше 40 дизайн-проектів офісів, велика частина яких втілена в життя і успішно функціонує. Ми знаємо, як створити ефективне та привабливе простір за рахунок грамотного функціонального зонування, з урахуванням специфіки компанії, орієнтуючись на корпоративних стиль.

Дизайн ресторану фото

Дизайн ресторану

Розумний дизайн – запорука успішної роботи кафе, бару чи ресторану. Наші фахівці будуть супроводжувати Ваш проект від концепції до реалізації. Ми працюємо в різних стилістичних напрямках, знайомі з технологічними процесами та сучасними тенденціями в цій галузі.

Дизайн магазину фото

Дизайн магазину

Індивідуальні дизайн проекти магазинів та бутиків – один із профілів нашої компанії. Швидко і професійно ми розробимо раціональне зонування, підберемо оздоблювальні матеріали та торгівельне обладнання. Ми знайомі зі специфікою різних торгових центрів по всій Україні, що дозволить приймати раціональні рішення в ході проектування.

Дизайн апартаментів фото

Дизайн апартаментів

Розробка дизайн-проекту квартири, будинку, котеджу апартаментів необхідна для створення красивої та затишної атмосфери у Вашому житло. Використовуючи перевірений практикою досвід ми допоможемо реалізувати Ваші ідеї в будь-якому стилістичному напрямку.

Студія дизайну інтер’єру Partner Design

Partner Design Studio – амбітна архітектурна студія з успішним міжнародним досвідом реалізації проектів, професійно втілює сміливі дизайнерські ідеї для вашого бізнесу.

Студія дизайну інтер’єру надає повний спектр послуг з дизайну інтер’єрів та архітектурного проектування. Наші дизайнери професійно розроблять авторський дизайн проект Вашого майбутнього інтер’єр та втілять його в життя.
Дизайн інтер’єру вашої мрії починається з концепції, яка відображається в кресленнях, планах проекту, 3D візуалізаціях. При створенні дизайн інтер’єру ми враховуємо смаки замовника. Будь-яке приміщення можна зробити ще більш цікавим, привабливим та функціональним, для цього варто довіритися професіоналам своєї справи і тоді гроші не будуть витрачені марно, результат не розчарує, а навпаки перевершить всі ваші очікування.
Наша мета – створення надійних відносин з клієнтами. З першого дня діяльності нашої архітектурної студії ми орієнтуємося на результат, а також першокласне та оперативне виконання проектів будь-якої складності в максимально стислі терміни.
Не секрет, що якісний дизайн проект підвищує вартість об’єкта, збільшує його прибуток та зменшує терміни окупності проекту, що підтверджується успішним розвитком бізнесу наших клієнтів. Професійний підхід дозволить уникнути безлічі поширених помилок, мінімізувати витрати на оздоблювальні матеріали, підібрати найкращий спосіб реалізації Вашої ідеї або направити Ваші «ті, що розбіглися» думки в одне русло, сформувавши цілісне уявлення ідеї. Довіртеся професіоналам.

Наші проекти

більше робіт дивіться в “Портфоліо”


PulsarFour Ukraine Київ

Площа проекту – 800 м2
Період проектування – 2016
Статус проекту – реалізований


Магазин VDone

Площа проекту – 375 м2
Період проектування – 2013
Статус проекту – реалізований


Ресторан Цитрус

Площа проекту – 350 м2
Період проектування – 2013
Статус проекту – реалізований


ЖК Signature

Площа проекту – 308,11 м2
Період проектування – 2017
Статус проекту – проект

Наші клієнти

Ми завжди шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми пунктуальні, надійні, завжди щирі та клієнтоорієнтований

Клиенты компании Partner-design