Loading...
Partner Design - Дизайн інтер’єрів

Дизайн інтер’єрів

Вартість проектування

Фінальна вартість проектування визначається тільки після спілкування з Замовником, виявлення побажань та визначення складності робіт. Ми завжди враховуємо Ваш бюджет і готові пропонувати гнучкі рішення по проектуванню, які дозволять вписатися в заплановані Вами рамки. Нижче наведено орієнтовний прайс-лист.

Площа об’єкта Пакет послуг
Базовий

Дизайн-концепція (дає розуміння, як буде виглядати приміщення)

Розширений

(достатній для більшості житлових об’єктів)

Максимальний

(потрібен для більшості комерційних об’єктів)

до 100м2 от 25 $/м2 от 30 $/м2 от 45 $/м2
100м2 – 200м2 от 20 $/м2 от 23 $/м2 от 40 $/м2
200м2 – 500м2 от 15 $/м2 от 18 $/м2 от 35 $/м2
500м2 – 1000м2 от 12 $/м2 от 15 $/м2 от 25 $/м2
больше 1000м2 от 8 $/м2 от 12 $/м2 от 15 $/м2
Склад проекту
З’ясування побажань Замовника + + +
Обмір приміщення + + +
Виконання 2-3 варіантів планування + + +
3D-візуалізація основних приміщень +
3D-візуалізація всіх приміщень + +
План демонтажу + + +
План монтажу + + +
План з розміщенням меблів та обладнання + + +
План підлоги (специфікація підлогових покриттів) + + +
План стелі (специфікація типів стель) + + +
План розміщення освітлювальних приладів + + +
Схема розміщення електрообладнання + +
Схема оздоблення приміщення + +
Розгортки стін з зазначенням матеріалів + +
Відомість оздоблення приміщень + +
Вузли, фрагменти (при необхідності) +
Розробка проектів інженерії* +
Авторський нагляд** 500 грн виїзд фахівця на об’єкт. Кількість виїздів обговорюється з Замовників залежно від складності об’єкта

* Проекти інженерних розділів включають в себе всі розрахунки, схеми, специфікації, необхідні для виконання монтажних робіт на складних об’єктах. Наша компанія розробляє проекти розділів ЕТР (електротехнічні рішення, електропроекти, проекти освітлення та розеткових груп), ВК (водопостачання та каналізація), ОВ (опалення, вентиляція та кондиціонування), СКС (структуровані кабельні системи, слабкострумові мережі), СКД (система контролю доступу). Часто без узгодження інженерних проектів торгові центри або бізнес-центри не дають доступ для початку будівельних робіт.

** Авторський нагляд входить у вартість при реалізації об’єкта «під ключ» нашою компанією. Якщо будівельно-монтажні роботи виконує стороння компанія, авторський нагляд оплачується додатково.

 

Наші переваги

Професіоналізм
Наша команда складається з сертифікованих фахівців високого класу. Ми розробляємо повний цикл проектної документації: ескізний проект, дизайн-проект, робочу документацію, підбираємо матеріали, меблі, освітлення, робимо «смачну» 3D візуалізацію, а також здійснюємо авторський нагляд і будівельні роботи. Клієнти вибирають нас за простоту комунікації та розуміння того, що необхідно отримати в результаті. Ми розуміємо, що зрив термінів веде за собою безліч неприємностей і збитків для Замовника, тому робимо все можливе і неможливе для завершення проекту вчасно.
Уважність до деталей
Інтер'єр відображає природу і характер компанії, кожне рішення не випадкове, кожна деталь несе не тільки естетичне, але і функціональне призначення. Ми розробляємо привабливий та зручний простір для роботи і відпочинку, опрацьовуючи конструктивні вузли, підбираючи матеріали, рекомендуючи компанії виробників. До кожного об'єкту ми підходимо відповідально та нестандартно, реалізуючи найсміливіші ідеї.
Клієнтоорієнтованість
Проект може бути виконаний в різній мірі опрацювання, що дає варіативність залежно від потреб Замовника. Так само, ми готові обговорювати всі зручні для Вас варіанти співпраці. Ми враховуємо побажання Замовника по бюджету та підбираємо оптимальне дизайнерське рішення.
Багатогранний досвід
Ми надаємо широкий спектр послуг, працюємо в різних стилях, відстежуємо нові віяння, проектуємо об'єкти комерційної та житлової нерухомості. Нашими клієнтами є відомі міжнародні та українські компанії та корпорації. Нестандартне рішення стандартних завдань гарантує ексклюзивність проекту. Ми пишаємося тим, що ми робимо!