Loading...
Partner Design - ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

Офісиhb
Детальніше
Офіси

Командою наших архітекторів було розроблено більше 40 дизайн-проектів офісів, велика частина яких втілена в життя і успішно функціонує. Ми знаємо, як створити ефективний та привабливий простір за рахунок грамотного функціонального зонування, з урахуванням специфіки компанії, орієнтуючись на корпоративних стиль.

Рестораниhb
Детальніше
Ресторани
Розумний дизайн – запорука успішної роботи кафе, бару чи ресторану. Наші фахівці будуть супроводжувати Ваш проект від концепції до реалізації. Ми працюємо в різних стилістичних напрямках, знайомі з технологічними процесами та сучасними тенденціями в цій галузі.
Магазиниhb
Детальніше
Магазини

Індивідуальні дизайн-проекти магазинів та бутиків – один із профілів нашої компанії. Швидко і професійно ми розробимо раціональне зонування, підберемо оздоблювальні матеріали та торгівельне обладнання. Ми знайомі зі специфікою різних торгових центрів по всій Україні, що дозволить приймати раціональні рішення в ході проектування.

Квартири та будинкиhb
Детальніше
Квартири та будинки

Розробка дизайн-проекту квартири, будинку, котеджу апартаментів необхідна для створення красивої та затишної атмосфери у Вашому житлі. Використовуючи перевірений практикою досвід, ми допоможемо реалізувати Ваші ідеї в будь-якому стилістичному напрямку.