Loading...

Тенденції 2014 року в дизайні інтер’єрів квартир

Partner Design - Статьи - Блог - Тенденції 2014 року в дизайні інтер’єрів квартир

Квартира є тим місцем, де людина може відпочити, розслабитися, відчувати себе в цілковитій безпеці і проводити час з рідними і дорогими людьми. Якість відпочинку, затишок та комфорт будинку безпосередньо залежать від інтер’єру. Сьогодні дизайн студії пропонують широкий спектр послуг в цьому напрямку і розробляють цікаві інтер’єри відповідно до побажань та вимог замовників.

Працюючи над створенням унікального, комфортного та зручного приміщення, будь-який дизайнер враховує не тільки побажання клієнта, оцінює можливості конкретної квартири, але і спирається на сучасні модні тенденції. 2014 рік проходить під знаком коня, тому в цьому році можна сміливо наповнювати будинок живими рослинами та іншою зеленню. Немає такого стилю, де б живі рослини або квіти не були б доречними. Подивившись фото інтер’єрів квартир, можна помітити, що використовуючи різні композиції, можна кардинально змінити кімнату. Це можуть бути варіації з поодинокими рослинами великого розміру або красива композиція з невеликих кімнатних рослин.

Натуральні матеріали відрізняються не тільки довговічністю та екологічністю, але і привносять в квартиру особливий дух. Натуральна деревина будь-яких порід, кольору, текстури – все це дуже красиво і популярно. Сучасний дизайн інтер’єру може бути створений з використанням необробленої деревина, яка також вважається визнаним фаворитом у 2014 році.

Сьогодні дизайнери широко використовують сині та зелені кольори насичених відтінків, з допомогою чого роблять яскраві акценти в приміщенні. З цією метою квартира наповнюється меблями, посудом, текстилем синього або зеленого кольорів.
Красиві інтер’єри квартир не можуть обійтися без дзеркал. Насамперед, дзеркала виконують найважливішу функцію в будинку, так як дозволяють побачити своє відображення і привести зовнішній вигляд в порядок. Але також завдяки грамотному використанню дзеркал можна візуально розширити квартиру, зробити її більш світлою і просторою.

Ввівши в пошуковий рядок браузера слова «дизайн інтер’єру фотогалерея» можна зустріти самі несподівані і дуже цікаві рішення. Всього цього вдалося досягти завдяки грамотному застосуванню сучасних матеріалів, гармонійної компонування декількох різних елементів і відмінному смаку дизайнера. Довіряючи свою квартиру дизайнеру не буде зайвим ознайомитися з тим, який інтер’єр квартири фото він може запропонувати в якості прикладу своєї роботи. Це дозволить уникнути розчарування в кінцевій роботі, так як на основі наданого зразка можна судити про можливості і здібності дизайнера.

Дизайн інтер'єрів квартир 2014