Loading...

Сучасний інтер’єр, або як зробити так щоб в будинку було красиво?

Partner Design - Статьи - Блог - Сучасний інтер’єр, або як зробити так щоб в будинку було красиво?

Кожен хоче, щоб його будинок був тим місцем, куди б він міг із задоволенням повертатися та забувати про свої проблеми, опинившись в теплі, затишку та краси. Для того щоб будинок дійсно був таким важливим питанням стає оформлення інтер’єру квартири або будинку живе. Дизайнерські інтер’єри квартир повинні відображати характер людини, підкреслювати її індивідуальність і давати йому гарний настрій.

Модна красива обробка як раз підніме настрій та зробить життя в будинку яскравіше затишніше, світліше. Сучасні дизайнерські інтер’єри квартир більше схильні містити в собі потяг до розкоші і яскравості. У сучасному інтер’єрі декоративність переважає над функціональністю.

Сучасні квартири, оформлені за останньою модою, в мініатюрі нагадують палацові зали. Це тому що в сучасному інтер’єрі переважають розкішні люстри, меблі, позолочені дзеркала, картини на стінах. Нові інтер’єри квартир не обов’язково повинні мати високу вартість. Речі в інтер’єрі можуть бути недорогими та середньої якості. Але головне, що повинно переважати в них це вишуканість, елегантність і витонченість форм, яких можна досягти і при мінімальних витратах.

Оригінальне оформлення квартири на сьогоднішній день досить актуально. Раніше дизайнери прагнули витримати в квартирі або приватному будинку один стиль, щоб всі елементи житла, включаючи меблі, освітлення, оздоблення стелі, підлоги і стін, виглядали гармонійно. На сьогоднішній день сучасні дизайнери поєднують елементи різних стилів, поєднуючи контрастні яскраві кольори при оформленні.

Наприклад, інтер’єр холу в квартирі може містити в собі одночасно зовні грубувату меблі з простими лініями і формами, вишукані торшери і картини в різьблених рамках.

З використовуваних матеріалів найкраще віддавати перевагу дереву, нержавіючої сталі, цеглі, натуральним каменям, декоративної штукатурки, та розкішним тканин. Будуть найактуальніше такі тканини як: атлас, шовк, оксамит.

Меблі повинна бути максимально зручною. Популярна м’які меблі шкіряні дивани.

Дизайн інтер’єру повинен відображати внутрішній світ господаря, щоб йому комфортно в ньому жилося і завжди хотілося повертатися до себе додому з хорошими думками. Для цього можна розвісити фотографії з свят, приємних подорожей, і просто з найдорожчими і близькими людьми. Так само можна в деталях і сувенірах відобразити його пристрасті.

При оформленні інтер’єру значна увага приділяється обробці стін. Є безліч варіантів їх оформлення, але все ж найбільш популярне оформляти стіни декоративною штукатуркою, текстурними шпалерами, шпалерами з блискітками або шовковими нитками. Особливо красиво блискучі шпалери виглядають в дитячій.

При оформленні підлоги красиво виглядає ламінат в поєднанні з килимовими покриттями. Килими створюють відчуття спокою і затишку, а різноманітні текстури і забарвлення дозволяють підібрати цікаві поєднання. У моді світлі тони килимів, з ворсом середньої товщини.

Все більшу популярність для обробки стелі набирають натяжні стелі, що дозволяють домагатися оригінальних світлових рішень. Крім білих стель так само популярні та яскраві блискучі рожеві, блакитні, жовті стелі. Так само популярні стелі з різними поєднаннями кольорів, стелі з зображенням зоряного неба і хмар.

Як можна побачити сучасний інтер’єр в квартирі виглядає досить красиво та оригінально. А якщо людина захоче собі оформити сучасно затишно квартиру або будинок, то галерея інтер’єрів квартир, яку він легко може переглянути в інтер’єрі допоможе йому підібрати оригінальне рішення.

Сучасні дизайнерські інтер'єри квартир