Loading...

Сучасний дизайн офісу: нюанси та специфіка

Partner Design - Статьи - Блог - Сучасний дизайн офісу: нюанси та специфіка

Відомо, що перше враження не змінити ні чим, саме тому дизайн сучасного офісу – найважливіший рекомендаційний елемент при відкритті нового приміщення фірми. Напевно, буде невірним трактування «візитна картка», тому що офіс – зовсім не та річ, на яку можна подивитися, покласти на полицю та забути – це все-таки робоче місце, простір для роботи персоналу та укладання угод.

Саме тому повинен витримуватись необхідний баланс комфорту та виробничої стриманості. Для того щоб визначитися, що ж ховається під словом «сучасний» у фразі «сучасний дизайн офісу», спершу необхідно визначити найважливіші чинники, що обліковуються на першочергову чергу, коли проектуються інтер’єри офісів:

— відповідність стилю інтер’єру специфіці фірми;
— обладнані робочі місця для персоналу;
— сприятливе освітлення;
— якісна обробка, меблі, чисте повітря;
— низький рівень шуму в приміщенні.

Трохи по кожному з пунктів. Коли планується дизайн інтер’єру офісу, фото виступають на перший план, про це пізніше. Справа в тому, що стилістика обробки, оформлення має відповідати специфіці роботи фірми, яка буде базуватися в даному приміщенні. Наприклад, для фірми підійдуть цитрусові гами і дивани у формі фруктів, а для офісу виробничого підприємства – строгі форми, помірні тони.

Офіс – місце роботи; слід подбати не тільки про комфорт клієнтів, але і про прийнятних умов праці для персоналу. Одним з важливих чинників є освітлення, що повинно бути надано в необхідній мірі. Часто клієнти звертають увагу на якість обробки, меблів, адже виникає пряма асоціація: в офісі фірми все складно та дорого, отже і зобов’язання по угоді будуть виконані відповідним чином – швидко і якісно. Системи вентиляції та кондиціонування повинні працювати справно і безперебійно. І звичайно, офіс не повинен бути гучним місцем, межувати з виробничими приміщеннями.

Отже, сучасний дизайн передбачає створення не тільки позитивного візуального відчуття на клієнта, але і забезпечення сприятливих умов для роботи і укладання угод.

При укладанні угоди замовнику надається портфоліо, адже коли замовляється дизайн офісу, фото є найважливішою складовою. Розглядаються різноманітні проекти офісів та підбирається варіант, максимально наближений до запитів замовника. Коли замовляється дизайн офісу, ціни найчастіше називаються в останню чергу, адже основну вартість являють собою часто не елементи оздоблення стін, а меблі, обладнання, світлова техніка.