Loading...

Стилі дизайну інтер’єру квартири

Partner Design - Статьи - Блог - Стилі дизайну інтер’єру квартири

Часто, особливо в процесі ремонту квартири, люди замислюються про те, щоб зробити своє житло унікальним, абсолютно не схожим на інші квартири або будинку. Саме в цей момент вони приймають рішення про те, щоб здійснити ремонт в якомусь певному стилі, який найбільш підходить по духу мешканцям житла. Але як правило, мало хто знає які взагалі існують стилі інтер’єру, і яким чином може виглядати квартира після ремонту.

Природно, для того, щоб виконати певні дизайнерські рішення в інтер’єрі потрібно звернутися до фахівців, для яких архітектура і дизайн інтер’єру квартири – це покликання і разом з тим робота.

Головні стилі дизайн інтер’єру та архітектури.

Стилів архітектури і дизайну дуже багато, але варто виділити найбільш важливі і популярні з них:

  1. Мінімалізм. Цей стиль передбачає мінімальну кількість речей і дуже великий простір. Зазвичай такий стиль добре вписується у великі і просторі квартири. В даному стилі не знайдеш безліч всяких різних дрібниць. Все строго і лаконічно. Мінімум речей – ось головна відмінність мінімалізму від інших стилів.
  2. Модерн. Архітектура і дизайн цього стилю так само припускає великий простір. Він повинен показати велич, багатство і престиж власника цього житла. В інтер’єрі використовуються кручені форми, колони не правильної форми, щити і багато іншого. Цей стиль передбачає наявність дерев’яної фактури.
  3. Поп-арт. Цей стиль для життєрадісних і енергійних людей. Дуже різноманітна колірна гамма предметів інтер’єру, яка на перший погляд здається не зовсім сумісна. Предметами інтер’єру можуть стати фігури знаменитих людей, акторів і так далі. Головна особливість цього стилю – яскравість кольорової гами предметів інтер’єру.
  4. Хай-тек. У вигляді оздоблювальних матеріалів в даному стилі використовується метал і скло. Це стиль сучасності. Світильники вбудовані шафи, безліч висуваються речей, яких не зустрінеш у звичайній квартирі. Архітектура та дизайн інтер’єру в стилі хай-тек нагадує квартиру «майбутнього».

Варто сказати, що який би дизайн інтер’єру та архітектури чоловік не вибрав, самостійно здійснити задум йому навряд чи вдасться. Для того, щоб придуманий дизайн був виконаний максимально точно і в тому стилі, в якому бажає людина, доведеться звернутися до фахівців, які йому в цьому допоможуть.