Loading...

Стиль Прованс в дизайні інтер’єру

Partner Design - Статьи - Блог - Стиль Прованс в дизайні інтер’єру

Дизайн проект інтер’єру в стилі Прованс – це інтер’єр який несе в собі дух Франції. Історія цього стилю бере свої витоки в 19-му столітті, на півдні Франції. Мальовничі пейзажі, глибока синява моря і яскраве сонце знайшли своє відображення в дизайні інтер’єру, який зараз популярний по всій Європі. Даний спосіб відрізняється простотою та достатком старовинних предметів.

Стиль прованс є досить лаконічним – в дизайні використовують мінімум елементів, але в той же час він дуже різноманітний. Використання стилю прованс в дизайн проект квартири буде дуже виграшно, адже він уособлює собою затишок, комфорт та тепло.

Складаючи дизайн проект квартири в такому стилі, важливо не забувати про меблі, яка повинна бути простою і світлою. Дуже часто використовують меблі з дуба і горіха, а також штучно зістарені меблі. Для такого ефекту меблів створюють древоточіни, потертості та подряпини.

При виборі колірної гами можна поєднувати пастельні тони з яскравими колірними плямами. Загальну обробку рекомендують робити в білих тонах, допускається легкий зелений, синій та теракотовий кольори, які ніби розбавлені білим кольором. Меблі в даному випадку краще брати яскравих кольорів, які буде виділятися на загальному тлі.

Створити неповторний дизайн інтер’єру в стилі прованс допоможуть Вам дизайнери архітектурної студії Partner Design. Ми зможемо додати Вашому інтер’єру ніжності, комфорту і домашнього тепла, якого так багато в стилі прованс.

9

 Студия дизайна интерьера в Киеве Partner Design — ваш лучший выбор и подрядчик.