Loading...

Стиль інтер’єру під свій характер

Partner Design - Статьи - Блог - Стиль інтер’єру під свій характер

Ми все сприймаємо в першу чергу візуально. Вже давно помічено, що кольори впливають на самопочуття та настрій. Звичайно ж у кожного свої переваги, проте певні кольори впливають на всіх однаково. Перед тим як вибирати відтінок вашого майбутнього інтер’єру рекомендуємо визначитися з деякими факторами. 

Стиль інтер’єру під свій характер

Варто враховувати в першу чергу в яку з сторін світла виходять ваші вікна. Якщо вікна виходять на північ, тоді недолік світла можуть компенсувати теплі відтінки, а якщо вікна виходять на південь — освітлення буде максимальним і ви можете сміливо вибирати холодні відтінки.

При виборі відтінку пам’ятайте, що фарби можуть бути глянсові та матові. Один і той же відтінок при різному типі фарби буде виглядати по-різному.

Основною колір в інтер’єрі варто вибирати з урахуванням того, для чого призначена кімната.

Наприклад, якщо це спальня, яка призначена для відпочинку, краще віддати перевагу спокійним пастельним тонам. Вітальня кімната найчастіше виконується в більш яскравих кольорах.

Дизайнери дуже часто вдаються до такого прийому: в кімнаті пофарбованої в нейтральний колір в центрі розмістити яскраве пляма, у вигляді килима, дивана або іншого елемента меблів, то простір візуально стає ширше.
[rev_slider alias=»lakonichnost»]

Якщо ви не дуже впевнені в кольорі, рекомендуємо використовувати кілька його відтінків. Більш спокійне поєднання — це два холодних або два теплих кольору. Якщо ви вирішили вибрати контрастні кольори варто бути обережними підбирати при цьому однаково насичені відтінки. При цьому пам’ятайте, що поєднання таких кольорів посилює їх насиченість сприйняття.

Як на нас впливають кольори?

Зелений

Вважається, що зелений колір відмінно заспокоює, знімає напругу. Яскраво зелений можна використовувати на кухні, а ось більш спокійні відтінки підійдуть для спальні або вітальні. Зелений добре поєднується з блакитним, білим, рожевим, лимонним.

Студия дизайна и интерьера Партнер Дизайн к вашим услугам!

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua