Loading...

Сучасний дизайн квартир в стилі лофт

Partner Design - Статьи - Блог - Сучасний дизайн квартир в стилі лофт

Пропонуємо Вашій увазі стиль лофт, який все частіше можна зустріти в дизайні інтер’єру квартир. Стиль лофт з’явився в результаті переобладнання індустріальних об’єктів під житлові приміщення. Якщо трохи заглибитися в історію виникнення цього стилю, то можна дізнатися, що перші лофт — квартири з’явилися ще в 40-х роках в США.

Сучасний дизайн квартир в стилі лофт

В період великої депресії залишилося багато промислових занедбаних будівель, які так припали «до смаку» представникам американської богеми. Звичайно ж з роками стиль лофт зазнав безліч змін, при цьому залишився впізнаваним і як показує статистика дуже затребуваним на сьогоднішній день.

Дизайн квартир в стилі лофт має свої особливості та риси. В основі естетики даного стилю лежить студійний принцип організації простору: максимум повітря і мінімум перегородок. Панорамні вікна, широкі отвори, високі стелі ідеально підкреслюють відчуття свободи, простору і новизни. Освітлення в такій квартирі варто відрегулювати ще до розстановки меблів, таким чином інтер’єр не буде холодним. В даному випадку слід керуватися прийомом — світла багато не буває.

Як і годиться лофт, дизайн квартир повинен містити промислові атрибути: цегляна кладка, стельові балки, фактурна штукатурка, цікаві та ін. металоконструкції

Кожен знайде в цьому стилі щось своє, не обов’язково впроваджувати все, достатньо кількох деталей, які б підкреслювали стиль, але при цьому гармонійно виглядали в інтер’єрі.

Дизайн квартир в стилі лофт

[rev_slider alias=»loft-motivyi»]

Проектування дизайну квартир — одна з провідних галузей дизайн студия интерьера «Partner Design». Наші архітектори не підганяють кожен проект під штучні стандарти, ми конструюємо комфортне та функціональне простір для кожного замовника індивідуально, виходячи з архітектурних особливостей приміщення.

У процесі розробки дизайн проекту дуже важливо забезпечити зв’язок між усіма елементами інтер’єру, а саме стелі, дверей та підлоги. У більшості випадків цю проблему вирішують методом застосування відтінків однієї колірної палітри, але наші фахівці зможуть запропонувати вам більш цікаві ідеї.

Якщо ви підійшли до оформлення квартири самостійно, хочемо дати вам кілька рекомендацій, які допоможуть ідеально облаштувати простір. В процесі вибору меблів та аксесуарів не бійтеся комбінувати абсолютно протилежні на перший погляд по духу речі. Сміливо поєднуйте сучасну і старовинні меблі, при цьому все повинно бути функціонально, зручно і практично.

Головне правило дизайну інтер’єру свідчить, що дизайн будинку або квартири повинен завжди визначатися особистими потребами господарів, а не стереотипами і модою. Не варто купувати дорогий диван, подумайте як впровадити «нове життя» в наявний. Проявіть фантазію і зробіть свій простір унікальним.

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua