Loading...

Розробка дизайну приміщень ресторану тайської кухні

Partner Design - Статьи - Блог - Розробка дизайну приміщень ресторану тайської кухні

Дизайн будь-якого ресторану починається з ідеї. А ідею вже диктує його головна родзинка — кухня.
Розробка дизайну приміщень, де багато часу проводять люди, дуже відповідальна як з естетичного боку так і фізіологічного. Для обіднього залу використовують легкі півтони та відкритий простір. Увага приділяється висвітленню, воно відіграє не тільки свою основну роль, а й може виконувати додаткові функції зонування. Для тематичних ресторанів ми пропонуємо розробку дизайну унікальних систем освітлення.

дизайн ресторану в тайському стилі
Дизайн інтер’єру тайського ресторану розробляється виходячи з концепції закладу і технічних умов приміщень та потужності залів.

Концепцію національної кухні вдається підтримати за рахунок унікальних автентичних елементів в інтер’єрі. Зверніть увагу як архітектор оформив стіну в центрі залу з декоративними нішами.
дизайн тайського ресторану

Як замовити дизайн для ресторану в Києві?

Розробка дизайну для ресторану в Києві починається з особистого спілкування з клієнтом та обговорення концепції майбутнього закладу, його тематики і побажань. Щоб зустріч пройшла максимально плідно ми просимо клієнтів попередньо направити своє бачення і вихідні умови. Після ми складаємо договір на виконання проектних робіт в обумовлені терміни.

Принципи роботи нашої компанії нерозривно пов’язані з творчістю.
Подробиці нашої пропозиції можна швидко уточнити у менеджера по т. +38 (044) 223 67 54.