Loading...

Про що говорять архітектори

Partner Design - Статьи - Блог - Про що говорять архітектори

На жаль, цю фразу ми чуємо досить часто. Звичайно, проект — це не мета. Мета — виразний об’єкт. Але проект — це початкова складова для оптимального досягнення бажаного результату.

Про що говорять архітектори

Про що говорять архітектори

Папір все простить

Створення інтер’єру — процес творчий. В ході роботи проект живе і змінюється, дуже часто кардинально. На кресленнях ми переробляємо планування, рухаємо стіни, переставляємо меблі. У візуалізації підбираємо кольори, елементи декору, освітлення. Погодьтеся, що всі ці експерименти набагато краще проводити на папері, ніж ламати побудовані стіни або перефарбовувати готові стелі.

Тонкий розрахунок

Для багатьох не є секретом, що в красивих інтер’єрах часто використовуються замовні матеріали. Обробки з наявності підібрати можна, але це часто компроміс з красою, новизною і оригінальністю. Покриття для підлоги, світильники, декоративні елементи, необхідні для створення потрібної атмосфери, їдуть до нас здалеку. Іноді нам доводиться довго чекати. Буває таке, що це очікування змушує Замовника призупинити будівельні роботи. Виконаний проект дає Вам можливість раціонально розрахувати графік робіт і замовлення всіх «довго їдуть» матеріалів виконати заздалегідь.

Керівництво до дії

Краще один раз накреслити, ніж сто раз розповісти. Це перевірено досвідом. Будівельнику набагато простіше виконати роботи, маючи перед очима креслення з готовим рішенням. Розробка дизайну інтер’єру «на словах» або шляхом «вказування пальцем» на будівництві чревата нерозумінням і дуже рідко прискорює процес.

Рішення за Вами, шановні Замовники. Ми можемо тільки рекомендувати …

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua