Loading...

Концепція стилю Хай-Тек в дизайні офісу

Partner Design - Статьи - Блог - Концепція стилю Хай-Тек в дизайні офісу

У 80-х роках минулого століття зародився стиль Хай-Тек в світі. В Україну він потрапив роками після, коли з облаштування офісних приміщень пішов консерватизм та асортимент матеріалів значно розширився.

У портфоліо студії Партнер Дизайн є кілька високо-технологічних проектів офісних приміщень. Вирішити поставлені завдання вдалося завдяки використанню елементів хай-тека, вдало поєднуються з сучасними оздоблювальними матеріалами. Наприклад, для обробки стін використовували настінні панелі.

хайтек офіс для компанії

Основні принципи стилю хай-тек:

  • Стильно,
  • зручно,
  • ергономічно,
  • функціонально.

Дизайн інтер’єру офісу реалізований фірмою Партнер Констракшн Груп, де за основу для перегородок вибрано матування скло і алюмінієві каркаси. Це зберігає відкритість простору і необхідний бар’єр.

  • Стиль відповідає технологіям
  • Робота над офісним простором
  • Ергономічність простору

В епоху технологічних проривів і повсюдного впровадження мобільних технологій дизайн не поступається своєю важливістю.
Грають роль умови прискорення та оптимізації робочих процесів в офісі, як складові підвищення продуктивності праці.
Досягти цих цілей можна за допомогою декількох підходів:
— впровадження останніх інформаційних технологій – засоби комунікації, комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення;
— більш комфортні робочі місця і простору.
Таким чином, сьогодні головним завданням при створенні або реконструкції офісу стає поєднання сучасного дизайну з високими технологіями, функціональністю і ергономічністю. Вдалим рішенням буде планування і оформлення офісу в стилі хай-тек.

високотехнологічний дизайн офісу

Стиль як продовження технологій

Стиль дизайну «хай-тек» (від high technology – висока технологія») сформувався в останній третині XX століття на основі дизайну промислових приміщень, де всі елементи інтер’єру підкоряються функціональному призначенню.

Ми любимо його за використання індустріальної естетики при збереженні функціональності та інноваційності. Це стиль нових матеріалів, нових форм і нових технологій. Цей стиль поєднує в інтер’єрі офісу протилежні тенденції:

  1. «скритність» проводів за рахунок використання бездротових технологій.
  2. «випинання» несучих конструкцій, воздуховодом, як елементів функціональної жилки будівлі.

Для хай-тека характерно використання найсучасніших матеріалів в обробці офісних приміщень. В основному це скло, холодний метал і надійний пластик, однак цілком припустимі бетон, камінь, різноманітні полімери та композити, тобто ніяких строгих обмежень у стилю немає. Так само і меблів — прості фігури обрисів і різноманітність первинних матеріалів: дерево у поєднанні зі склом і алюмінієм.

Унікальний і неповторний стиль розвивається і еволюціонує з кожним роком. Тенденція останніх років — біо — еко-тренд. Це виражається в плавних лініях і формах, запозиченими у природи.

Підкреслити стиль хай-тек допомагає офісні меблі: надійна і практична.
матеріали і меблі в інтер'єрі хай-тек

А що ж начинка?

Високотехнологічний офіс – як джерело всіляких новинок та інновацій у сфері автоматизації та комп’ютеризації простору. Інженерні та клімат-системи, системи безпеки — все синхронізоване і дозволяють проводити віддалений моніторинг і коригування.

Дизайн офісу в стилі hi-tech — стане підтвердженням високотехнологічного іміджу Вашої компанії.