Loading...

Дизайн проект офісу

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн проект офісу

При формуванні іміджу компанії дуже важливим моментом є якісний дизайн проект офісу. Проект повинен бути створений на підставі специфіки роботи компанії, з урахуванням корпоративного стилю. Наприклад, дизайн проект офісу банку повинен показувати клієнту стабільність і фінансовий успіх. Дизайн проект офісу створюється в кілька етапів і складається з ескізного та робочого проектів.

Першим кроком є ескіз, який стверджує клієнт. У ньому повинні бути опрацьовані такі пункти як загальне оформлення, основна ідея подачі корпоративного стилю. Після затвердження замовником ескізного проекту, готується робочий проект. Даний етап більш трудомісткий, так як у нього входить замір приміщення, план розміщення перегородок, обладнання і меблів.

Існує кілька основних обов’язкових елементів, з яких формується дизайн проект офісу. Один з них-це загальна колірна гамма простору. Дуже важливий пункт, адже колір формує емоційний стан співробітників, що безпосередньо впливає на продуктивність. Кращим варіантом буде зупиниться на нейтральних теплих тонах, завдяки яким емоційний фон буде стабільним.

Наступним пунктом слід розглянути планування приміщення. Великі компанії часто поділяють офісний простір на одне велике приміщення (опен-спейс) і на кабінети для керівництва та переговорів. Невеликі компанії використовують метод розмежуванного простору – розбивка офісу на окремі кабінети.

Створюючи дизайн проект офісу так само слід приділити увагу висвітленню і якості використовуваних матеріалів. Стверджуючи робочий макет, рекомендується уточнювати всі деталі, які можуть бути важливими при здійсненні проекту в життя.

Архітектурна студія «Partner Design» втілить усі Ваші побажання для створення офісу Вашої мрії. Дизайн проект офісу буде створений з урахуванням Вашого офісного простору і корпоративного стилю. Наша компанія гарантує якість виконуваної роботи і прийнятну вартість.