Loading...

Дизайн проект офісу в стилі «Лофт»

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн проект офісу в стилі «Лофт»

На сьогодні в оформленні офісів все більше стає популярний стиль «лофт». Цей стиль зародився в Манхеттені, на початку 40-х років. Спочатку в такому стилі організовували робоче або житловий простір на основі покинутих промислових зон, фабрик та заводів. З часом дизайнери взяли на замітку такий творчий підхід в стилізації приміщення, і стиль «лофт» став дуже популярний при оформленні ресторанів, квартир і навіть офісів.

Створюючи дизайн проект офісу в стилі «лофт» варто враховувати основні характеристики, які служать відмінною рисою даного стилю. Основна відмінна риса це відкрите та просторе простір. Також слід поєднувати старі і нові матеріали. Наприклад, поєднання скла, сучасної техніки та цегельної кладки з кам’яною підлогою.

При створенні дизайн-проекту офісу, професійний дизайн грамотно розставить інтер’єрні акценти відповідно до обраного клієнтом стилю. Проектуючи офіс в стилі «лофт» слід додавати в інтер’єр великі вікна, які запускають в природне світло, високі стелі і один простір, яке можна зонувати за будь бажанням.

Інтер’єр офісу в стилі лофт виглядає дуже ефектно, коли ультрасучасні деталі поєднують зі старими стінами. Наприклад, поєднання яскравої меблів зі світлими стінами і підлогою надає приміщенню контрастів і яскравості.

Стиль лофт воліють компанії, діяльність яких пов’язані з творчістю та креативом. Дизайн проект в стилі «лофт» зробить Ваш офіс не просто унікальним, а покаже творчий підхід до ведення бізнесу.