Loading...

Дизайн офісу в стилі лофт

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн офісу в стилі лофт

Історія стилю інтер’єру будинку, бере початок у сорокових роках – у той період в індустріальних районах Нью-Йорка, архітектори та бізнесмени розміщували свої офіси та студії у виробничих цехах для економії коштів. На початку спорожнілими фабриками цікавилися люди творчих професій, яких приваблювали високі стелі, цегляна кладка та великий простір. Вже до п’ятдесятим років лофт опинився на піку моди – у виробничих приміщеннях проводилися творчі зустрічі, відкривалися галереї та студії.

У ХХІ столітті стиль лофт, або як його ще називають «промисловий» дизайн, став одним з найбільш затребуваних і популярних стилів. Основна відмінність офісів в такому стилі – вільне планування з великою кількістю світла і поєднання старих і нових матеріалів в обробці. Цегляна кладка відмінно буде поєднуватися з елементами скла, металу і хрому.

При створенні дизайн проект офиса в стилі лофт слід пом’якшити грубу обробку стін та підлоги. Для цього використовують дорогі меблі з натурального дерева, стильні елементи декору і сучасну техніку.

Зона очікування і ресепшен вимагають особливої уваги. Під хол переважно залишити велику площу для більш вільного простору. Бетонна підлога, вибілені стіни, цегляна кладка місцями буде відмінно поєднуватися з яскравою м’якими меблями для зони очікування. Ресепшен найкраще виготовляти з скла або граніту.

Кабінет директора повинен бути просторим, з великою кількістю світла. При декоруванні використовувати такі матеріали, як скло, кришталь, коштовні породи дерева. Не варто забувати про те, що такий кабінет повинен виглядати солідно, тому все повинно бути підібрано ретельно і зі смаком.

При облаштуванні опенспейса слід відмовитися від перегородок, це буде сприяти активній взаємодії між колегами. При оформленні використовуйте плакати на стінах або ж зробіть власний графіті в корпоративному дусі.

Офіс в стилі лофт стане улюбленим місцем для Ваших співробітників, які з задоволенням будуть приходити на роботу. Студія Partner Design з задоволенням виконає дизайн проект офісу в стилі лофт, який буде ексклюзивним і максимально відповідати вашим брендбуком.

2134r