Loading...

Дизайн офісів Київ

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн офісів Київ

Дизайн офісів — одне з провідних напрямків архітектурної студії «Partner Design». Все більше компаній сьогодні хоче виділятися та працювати в комфортних і привабливих приміщеннях. Дизайн інтер’єру офісу має ряд своїх особливостей. Багато хто стверджує, що від його вмілого виконання залежить успіх підприємства.

Дизайн офісів Київ

Дизайн офісів включає в себе не тільки красивий інтер’єр у кабінеті керівника, але і приміщення де працюють службовці, ресепшен та ін. Інтер’єр офісу безпосередньо впливає на робочий процес, настрій працівників та довіру клієнтів. Дуже часто клієнт робить свій вибір на користь компанії, офіс якої був більш презентабельний і підкреслив солідність компанії.

Дизайн офісів Київ має бути оригінальним, функціональним, комфортним та презентабельним. Архітектори студії «Partner Design» знають як зробити ідеальний офісний простір.

[rev_slider alias=»innovecs-2″]

При розробці дизайн проекту варто враховувати багато фактором, наприклад до офісу абсолютно не підходить дуже помітний інтер’єр. Так, такий яскравий та насичений дизайн можливо викличе здивування та зацікавленість у клієнта, але тільки протягом перших 10 хвилин, а потім від цього просто втомлюєшся. При цьому, для офісів абсолютно неприйнятна дуже розслаблююча обстановка з приглушеним світлом, в такому стилі можна оформити тільки кімнату для відпочинку працівників. Переважання в інтер’єрі тільки темних відтінків абсолютно не розташовує до ефективної діяльності.

Дизайнери студії «Partner Design» індивідуально підходять до кожного клієнта і намагаються знайти тонку межу між хорошим настроєм колективу і комфортної робочої обстановкою. При цьому варто керуватися принципами функціональності, при цьому кожен кут приміщення використовується за призначенням. Що стосується декоративних елементів і аксесуарів, звичайно ж вони повинні бути присутнім, але в помірній кількості.

Дизайн офиса Киев передбачає ідеально продумане освітлення, так як працівники зайняті переважно сидячою роботою, яка вимагає зосередженості потребують особливого комфорту, тому навіть на стадії планування інтер’єру при розстановці столів варто враховувати правильний напрямок штучного і природного світла. Освітлення не повинне падати на монітор або бути в очі. При цьому для тих працівників, що займаються переважно з паперовою документацією необхідно наявність місцевих джерел світла, які він може регулювати на власний розсуд.

Сучасні дизайнери сходяться на думці, що для офісних приміщень краще всього підходять м’які округлі форми, особливо це стосується меблів. Вважається, що вона менш травматична, приємна для очей та комфорту при використанні.

Кімната для переговорів, це можна сказати окрема зона, яку варто продумати до дрібниць. Дизайн інтер’єру такого офісного приміщення повинен бути презентабельним, що сприяє плідній співпраці та укладання угод. Оригінальний інтер’єр, кілька креативних елементів, дорогі меблі та корпоративна якісна поліграфія — все це впливає на думку про Вас. Дизайн офісів Київ є концепцією діяльності компанії, а точніше її відображенням в дизайні інтер’єру. Це Ваша візитна картка, оформлення якої варто довірити професіоналам. Команда студії «Партнер Дизайн» готова виконати проект будь-якої складності.

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua