Loading...

Дизайн інтер’єру квартири-студії

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн інтер’єру квартири-студії

Зараз набирає популярність перетворення однокімнатної квартири в квартиру студію. Для функціонального використання обмеженого простору, краще всього скористатися послугами дизайнера. Дизайн інтер’єру квартири-студії вимагає вірною планування. Часто приміщення зонують на вітальню, кухню і зону відпочинку. Основне правило при створенні дизайну інтер’єру – це вільний простір, який не варто захаращувати меблями.

Інтер’єр квартири-студії повинен бути затишним та легким.

Існує кілька основних особливостей, які застосовують при проектуванні дизайн інтер’єру квартири-студії. Наприклад, у плануванні відсутні міжкімнатні перегородки, а вітальню зону з’єднують з кухнею.

Вітальня кімната це одна з важливих зон в дизайні інтер’єру квартири. Цей простір має бути максимально затишним і легким у ньому не варто ставити велику та громіздку меблі. Кращим вибором буде меблі-трансформер, яка дозволить ергономічно використовувати наявне приміщення. При виборі кольору найкраще зупиніться на нейтральних тонах, а яскраві кольори використовуйте для акценту.

Другий за величиною площі в дизайн інтер’єру квартири є кухня. Дана зона повинна бути максимально функціональною, ергономічної і в той же час комфортним. Меблі вибирайте з різними шафами та нішами. Також варто приділити увагу робочій зоні – вона повинна бути комфортною і добре продуманою.

Дизайн інтер’єру квартири студії краще всього замовляти у професіоналів. Архітектурна студія «Partner Design» з легкістю створить інтер’єр квартири Вашої мрії!