Loading...

Дизайн інтер’єру офісу в Києві

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн інтер’єру офісу в Києві

Як показує досвід саме дизайн інтер’єру офісу є вирішальним фактором плідної роботи співробітників і визначається корпоративною культурою. П’ять днів у тиждень з самого ранку і часом до самого вечора офісні працівники проводять на роботі, тому ергономічна, комфортна і «радує око» обстановка повинна бути продумана до дрібниць. 

Дизайн інтер’єру офісу в Києві

Дизайнери студії «Partner Design» розроблять для Вас комфортний і в теж час корпоративний інтер’єр, в якому буде приємно перебувати працівникам і який буде мати представницький вигляд для партнерів.

[rev_slider alias=»uslugi-dizayn-ofisa»]

При створенні дизайн — проекту інтер’єру офісу повністю розробляється кожна деталь: від вибору колірної палітри, розташування робочих місць до оформлення спеціальних зон для відпочинку, кабінетів переговорів.

На сьогоднішній день ми все частіше стикаємося з оформленням офісу в американському стилі, що передбачає велику кількість столів, які розділені між собою перегородками. Таке розташування досить зручно, так як кожен співробітник перебувати в «своїй» зоні і не відволікається ні на кого.

Фахівці студії «Partner Design» дає свої рекомендації щодо оформлення інтер’єру офісу в американському стилі:

— при зонуванні одного великого приміщення мається на увазі виділення зони для співробітників, зони для керівника, зони відпочинку і зони прийому відвідувачів. У такому випадку на допомогу приходять офісні перегородки, які можуть бути скляними або пластиковими. Звичайно ж скляні перегородки виглядають більш ефектно, при цьому їх можна матувати. А ось перегородки між працівниками повинні бути глухими;

дизайн інтер’єру офісу в американському стилі враховує кількість працівників, кожному з яких потрібен своє комфортне робоче місце, при цьому в більшості випадків меблі виготовляються під замовлення з урахуванням корпоративного стилю і допустимих габаритів;

— при розробці інтер’єру офісу вибір кольору диктується корпоративним стилем. Так само вітаються аксесуари з корпоративною символікою, які розташовувалися на столах співробітників;

— варто виділити окрему зону для розташування оргтехніки, якою користуються всі працівники, щоб не відбувалося жодних сутичок чи не було б обходити перешкоди на шляху до принтера або кава-машині;

— не варто забувати і про освітлення, завдяки невеликим хитрощам «гри світла» можна створювати цікаві ефекти, або виділяти зони.

Добре облаштовані робочі місця — це звичайно продуктиво, але не варто забувати і про зону відпочинку, де працівники могли б перепочити, поїсти, одним словом відволіктися. Можна поставити туди акваріум з красивими рибками, дивлячись на який можна розслабитися, заспокоїтися.

Дизайн інтер’єру офісу Київ повинен бути індивідуальним, багато великі компанії звертаються до нас з метою створення оригінального і сучасного інтер’єру, який би не лише надихав на роботу, але й говорив про солідність компанії.

У нашому арсеналі вже багато проектів, пов’язаних з оформленням інтер’єру офісу, знаємо всі тонкощі і нюанси цієї справи, тому ми із задоволенням розробимо дизайн офиса для вашої компанії і втілимо його в життя.

У разі, коли керівник наполягає на тому, щоб його кабінет знаходився в одному приміщенні з працівниками, слід продумати дистанцію, що гарантує психологічний комфорт.

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua