Loading...

Дизайн інтер’єру квартири-студії — шматочок Англії у вас вдома

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн інтер’єру квартири-студії — шматочок Англії у вас вдома

Квартири-студії на сьогоднішній день дуже популярні. При проектуванні дизайну інтер’єру квартири студії варто враховувати безліч факторів: функціональність, привабливість, комфорт, практичність і, звичайно ж легкість.

Дизайн інтер’єру квартири-студії

За словами фахівців основою елітного інтер’єру є добротна і цікава обробка. Дизайн інтер’єру квартири-студії може включати в себе різні натуральні матеріали.
Пропонуємо розглянути дизайн інтер’єру квартири студії, виконаний в англійському стилі. Обов’язковими елементами такого інтер’єру повинні бути: камінь, дерево, шкіра, натуральні тканини.
При цьому дерев’яні елементи в такому інтер’єрі застосовують практично скрізь: в обробці підлоги, стін, стель, деталі декору меблів. В англійському інтер’єрі важливу роль відіграють тканини, а саме візерунки, клітини, квіти, які відмінно поєднуються і доповнюють.
Погодьтеся, що дуже складно уявити собі інтер’єр квартири-студії в англійському стилі без невисокого дивана зі стьобаної оббивкою, при цьому він може бути шкіряним як у класичному варіанті або ж текстильним в дрібний візерунок.
Інтер’єр квартири-студії в англійському стилі, звичайно ж, не відрізняється мінімалізмом, тому головне завдання дизайнера — не перенавантажувати простір.
Будь дизайн проект квартири студії в англійському стилі передбачає наявність в інтер’єрі каміна — символ домашнього вогнища і затишку. Звичайно ж в квартиру студію варто встановлювати невеликий, елегантний камін, який би був таким ненав’язливим елементом інтер’єру. Він може бути декоративний або електричний і звичайно ж виконаний у відповідності зі всієї стилістикою приміщення.

Дизайн інтер’єру квартири-студії — від Partner Design, приклади

[rev_slider alias=»penthaus»]
[rev_slider alias=»mechnikova-option-1″]

Невелика бібліотека також є елементом англійського стилю. Ніхто не вимагає змушувати квартиру громіздкими шафами з книгами, однак один невеликий куточок з цікавою поличкою або іншим незвичайним способом розміщення книг можна впровадити.
Англійський інтер’єр припускає наявність безлічі аксесуарів, але не варто перестаратися і просто захламить квартиру, головне виділити кілька цікавих акцентів, які демонстрували захоплення та інтереси господаря.
Інтер’єр квартири-студії передбачає гру зі світлом. Завдяки світлу можна виділити зони в приміщенні. Для комфорту повинно бути кілька варіантом освітлення: розсіяний і м’яке світло, яскравий. В якості джерел освітлення можна сміливо використовувати: люстри, торшери, бра.
Спроектувати дизайн інтер’єру квартири-студії зможуть професіонали своєї справи — архітектурна студія Partner Design. Архітектори зможуть врахувати всі нюанси вашого приміщення (невеликий простір, дворівневі квартири та ін) та створити інтер’єр Вашої мрії. Вже при розробці проекту вашого майбутнього інтер’єру ми зможемо надати масу цікавих рішень та ідей, які зроблять ваше простір функціональним, комфортним та привабливим.

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua