Loading...

Дизайн інтер’єру кафе та ресторанів

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн інтер’єру кафе та ресторанів

Незвичайний дизайн ресторанів або дизайн кафе грає важливу роль для багаторічного процвітання закладу, отримання прибутку і якомога більше приємних рекомендацій та відгуків. Як кажуть досвідчені ресторатори від дизайну інтер’єру кафе або ресторану та від цікавої концепції залежить близько 50% успіху закладу.

Дизайн інтер’єру кафе та ресторанів

Дизайн інтер’єру — це свого роду вишукане блюдо, яким гість насичується візуально. Тому, як і в процесі приготування інгредієнти можуть ідеально підходити один одному, так і не дуже, а деякі несподівано поєднуватися в сміливі композиції.

Дизайн інтер’єру кафе або ресторанів може бути сучасним, авангардним, у стилі ретро, екзотичним, яскравим, спокійним, все залежить від специфіки закладу.

На сьогоднішній день існує багато нюансів, які дозволяють створити успішний дизайн ресторану або кафе. Є й деталі, які здатні зіпсувати всю задумку і ідею.

З чого почати?

Дизайн інтер’єру ресторану або кафе починається з планувальних робіт, де варто визначити всі зони (посадкові місця, кухню, санвузол, гардероб та ін). Все повинно бути продумано до дрібниць, наприклад, де будуть сидіти відвідувачі і що буде розташовуватися перед ними.

[rev_slider alias=»restoran-tsitrus»]

Звичайно ж варто приділити особливу увагу меблів. Дизайнерські стільці, диванчики, столи, барна стійка повинні не тільки лаконічно вписатися в інтер’єр, але і підкреслити атмосферу та настрій всього приміщення. Завдяки різноманітним декоративним перегородок з’являється можливість розділити загальні зони на окремі, що не дозволить ресторану або кафе перетворитися в столову, де всі їдять спільним колективом.

Не варто забувати і про родзинку заклади, наприклад у рибних ресторанах, то може бути величезний акваріум з різнокольоровими рибками або іншими незвичайними морськими мешканцями.

Ось ще кілька цікавих ідей, яким дуже часто вдаються при оформленні дизайну ресторанів та кафе.

Метал, дерево, цегла

Все це складові елементи стилю лофт, який на сьогоднішній день є фаворитом. Використання цегли, металу і дерева в дизайні закладу гарантує його успіх, особливо якщо це молодіжне кафе. У даному випадку діє правило «менше химерності». Грамотно продумане освітлення, цікава меблі, урбаністична атмосфера індустріального стилю, яку можна злегка облагородити комфортними пледами або іншими приємними деталями неодмінно зробить заклад відвідуваним.

Стійка біля вікна

Якщо з Вашого закладу відкриваються чудові краєвиди, тоді стійки біля вікон — це дуже виграшне рішення, навіть з точки ергономіки. Така ідея дає можливість відвідувачам насолоджуватися видами за приємною бесідою, смачною їжею. Це свого роду і «жива» реклама каф, яка приверне нових відвідувачів просто своїм задоволеним виглядом.

Незвичайне меню

Дуже часто саме деталі роблять заклад привабливим і цікавим для відвідувачів. Навіть при простому інтер’єрі саме деталі, у вигляді меню можуть створити позитивний образ про заклад. Це може бути меню, написане крейдою на стіні або незвично презентоване офіціантом.

Архітектурна студія «Partner Design» створить дизайн інтер’єр ресторану або кафе Вашої мрії. Ми мислимо креативно, робимо все якісно і індивідуально підходимо до кожного замовника.

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua