Loading...

Дизайн інтер’єру кафе

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн інтер’єру кафе

На сьогоднішній день відкрити кафе значно простіше ніж ресторан, тому дуже багато таких закладів ми можемо бачити на вулицях міста. Для того щоб вигідно виділятися серед конкурентів варто бути особливим, мати свою родзинку та звичайно ж привабливу і оригінальну оболонку. Дизайн інтер’єру кафе безпосередньо впливає на популярність закладу.

Дизайн інтер’єру кафе

Звичайно одним інтер’єром «ситий не будеш», тому варто також продумати меню і якість їжі, ціни, якість обслуговування та інші штучки для комфортного проведення часу відвідувачів.

[rev_slider alias=»organic-cafe»]

Не існує якийсь взаємозв’язок між конкретним стилем інтер’єру та популярністю кафе, і в бістро і ретро і хай-тек знайдуться свої прихильники.

З-за високого конкурентного середовища серед власників кафе багато вдаються до крайнощів при оформленні інтер’єру.

Дизайнери архітектурної студії «Partner Design» дадуть кілька корисних порад про те як зробити інтер’єр кафе оригінальним, але при цьому не перестаратися:

— при виборі стилю інтер’єру для кафе в першу чергу варто керуватися кухнею. Якщо ви поєднуєте відразу кілька різновидів, наприклад піца та суші, радимо не вдаватися конкретно в одній або другій тематики, а вибрати щось нейтральне;

— соціальна та вікова маса відвідувачів визначається за цінами та асортиментом. Якщо Ви розраховуєте на різний коло відвідувачів, не варто робити занадто молодіжний або «дорослий» інтер’єр;

— як показує наша практика, кафе з дуже яскравим насиченим інтер’єром відвідують значно рідше на відміну від кафе, інтер’єр яких виконаний у пастельних тонах або взагалі білими стінами, прикрашеними чорно — білими фото і незначною кількістю акцентів у вигляді свіжої рослинності і сучасних матових світильників;

— відзначимо, що інтер’єри кафе в класичному стилі більшість відвідувачів пов’язують із завищеними цінниками;

— зазвичай у кафе невеликі столики, тому не варто захаращувати їх якимись великими елементами, досить прикрасити невеликим оригінальним аксесуаром;

— грамотно продумайте розміщення столиків, вони не повинні стояти «впритул» один до одного, а також закривати прохід до бару.

На сьогоднішній день великою популярністю користуються арт-кафе або еко кафе. Перші привертають увагу навіть тих, хто нічого не розуміє та й в принципі не цікавиться мистецтвом. Так як цікаві картини, фото та інші цікаві арт елементи притягують увагу. Еко кафе також дуже приємні і комфортні. В оточенні зелені і дерев’яних меблів, цікавих стилістичних еко рішень. Архітектурна студія «Partner Design» із задоволенням розробить дизайн інтер’єру кафе або будь-якого іншого закладу. У нашій команді працюють професіонали своєї справи, які знають всі тонкощі дизайнерської справи.

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua