Loading...

3 недорогих матеріалу, які можуть перетворити ваш інтер’єр

Partner Design - Статьи - Блог - 3 недорогих матеріалу, які можуть перетворити ваш інтер’єр

3 недорогих матеріалу, які можуть перетворити ваш інтер’єр

3 недорогих матеріалу, які можуть перетворити ваш інтер'єр

Фанера

При доречному використанні і в правильних обсягах фанера допоможе створити ефектні інтер’єри. Міцна, легка, недорога, без проблем піддається обробці фанера заслужено вважається універсальним будівельним матеріалом. Використовуйте її як оздоблювальний матеріал у вашому приміщенні. Це буде зручним засобом модернізації та утеплення вашого інтер’єру, а обійдеться вам відносно недорого.

Піноблок

Універсальний матеріал, з невеликим зусиллям його можна обробляти і надавати бажану форму. Одним з головних якостей піноблоку є властивість утримувати в приміщенні помірний мікроклімат – зберігати тепло взимку, влітку захищати приміщення від нестерпного вуличної спеки. Піноблок в певному контексті додає складний неповторний промисловий ефект стінам. Також може використовуватися в якості основ для столів, полиць. Тобто, може застосовуватися в інтер’єрі як конструкція або частину предметів.

Металеві листи

Доступні в широкому асортименті виготовлення, мають самий широкий спектр застосування від настінних панелей до обшивки дверей і стільниць. Численність форми, фактура і неповторна текстура при створенні корозії на металевих листах зробить неповторним і унікальним ваш інтер’єр. Добре поєднуються з іншими оздоблювальними матеріалами — деревом, цеглою, склом, декоративними штукатурками, синтетичними матеріалами, а також з натуральним каменем.

Дизайн студия Киев Partner Design предлагает самые совремешения для интерьеров.

Будем рады видеть Вас в качестве нашего клиента!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua