Loading...

Застосування тканини при створенні дизайну інтер’єру кімнати в Києві

Partner Design - Статьи - Блог - Застосування тканини при створенні дизайну інтер’єру кімнати в Києві

Використання різних тканин в просторі будинку робить приміщення більш красивим, теплим та затишним, в таких кімнатах комфортно перебувати. Загальновідомо, що на вікна завжди вішають штори. Як ще використовують тканина в інтер’єрі? Можна оформити тканиною стелю, і зробити його таким чином центром уваги. Тканина може закрити всю стелю або фрагмент стелі. Цікавий ефект виходить, якщо тканина спустити зі стелі на стіну і таким чином «змастити» кордони між стіною та стелею.

У дитячій кімнаті за допомогою такого прийому можна отримати дуже незвичайні композиції. Для юного жителя за допомогою аплікації з тканини можна намалювати цілий казковий світ – зоряне небо побажає йому солодких снів, а сонячна веселка радо зустріне вранці.
дизайн_интерьера_в_киеве
Якщо ви закриваєте стелю тканиною, виходить щось схоже на східний намет. Дизайн інтер’єру в Києві кімнати з таким романтичним, злегка підсвічується стелею відмінно підійде і для спа-процедур і завжди допоможе вам розслабитися, зняти стрес.

Допустимо використання тканини на стінах, але лише частково. До речі, за допомогою тканинної драпірування ви не тільки різноманітите малюнок стіни, але й можете закрити різні недоліки – нерівні поверхні, труби, крани. Повне покриття стін може бути лише в деяких приміщеннях, наприклад, в більярдній, але в такому приміщенні буде потрібна особлива меблювання, особливу сукно на столі і т. д.

Якщо вікно у вашій кімнаті невелике, можна розсунути простір, повісьте штори на ширину стіни. Це візуально збільшить розміри вікна, створить ілюзію великого отвору. Можна запропонувати поекспериментувати з кутами. Закріпіть на стелі кутові закруглені карнизи та повісьте на них тканину. Кути зникнуть з вашої кімнати, і простір стане більш складним і більш цікавим.

Традиційне покриття для підлоги – це килим. Але можна покрити підлогу та тканиною. Потрібна особлива тканина — міцна, легка у догляді, зручна для прибирання. Між підлогою і тканиною можна покласти синтепон, і тоді при ходьбі підлога під вашими ногами буде злегка проминаться і пружинити.