Loading...

Замовити дизайн інтер’єру

Partner Design - Статьи - Блог - Замовити дизайн інтер’єру

Привабливий дизайн інтер’єру є поняттям відносним, погодьтеся, що краса внутрішнього стану приміщення абсолютно не вимагає великих площ. Вся справа в професіоналізмі дизайнерів — архітекторів, можуть створити благородний і цікавий інтер’єр в приміщенні будь-якого розміру.

Замовити дизайн інтер’єру

На сьогоднішній день замовити дизайн інтер’єру Ви зможете в студії «Partner Design». Ми команда професіоналів, які вже не перший рік у даній справі і знаємо як зробити красивим, комфортним і функціональним будь-який простір. На нашому сайті Ви зможете переглянути наше портфоліо, де представлені інтер’єри самих різних приміщень: квартир, офісів, ресторанів, магазинів, торгових центрів.

Від дизайну інтер’єру офісу, квартири, магазину чи ресторану залежить перше враження, настрій, душевний стан усіх, хто потрапляє в приміщення. Тому головний напрямок досвідчених дизайнерів — це створення привабливою, затишною і функціональною обстановки для життя, відпочинку і роботи.
[rev_slider alias=»ofis-na-podole»]
Якщо Ви вирішили замовити дизайн інтер’єру Київ, то повинні знати, що весь процес ділиться на такі етапи: для початку варто зустрітися і познайомитися з дизайнерами, які й будуть займатися розробкою Вашого інтер’єру і висловити їм всі побажання, бажаний стиль, колірні рішення, бюджет наміченої роботи, терміни здачі проекту, а також інші нюанси оформлення Вашого майбутнього простору.

Отже, в саму першу чергу створюється дизайн-проект майбутнього інтер’єру, в якому враховується все від зонування до розміщення меблів. Після цього здійснюється закупівля всіх необхідних будівельних матеріалів, освітлення та меблів.

У підсумку дизайн інтер’єру Києві має повністю відповідати не тільки за прямим призначенням приміщення, але і підкреслювати статусність, індивідуальність замовника і відображати суть компанії, більше того, бути її візитною карткою. Особливо це відноситься до офісних приміщень, магазинів, ресторанів, де інтер’єр є свого роду приваблює маркетинговим інструментом. Для того щоб виділиться на ряду з конкурентами, багато компаній вдаються до оригінального оформлення свого інтер’єру. Також вже доведено, що дизайн інтер’єру впливає на продажі.

Близько 50% замовників приходять в «Partner Design» за рекомендацією, так як нашим клієнтам подобається якість виконаних робіт. Ми намагаємося, щоб кожен наш проект отримав тільки позитивні відгуки.

Замовити дизайн інтер’єру в Києві просто, достатньо зателефонувати нам або написати листа, і наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас і розкажуть всю схему співпраці. Професійні архітектори і дизайнери студії «Partner Design» готові створювати проекти будь-якої складності, будь то інтер’єр офісу, інтер’єр будинку, інтер’єр магазину, інтер’єр ресторану або інтер’єр торгового центру.

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua