Loading...

Яким може бути дизайн інтер’єру котеджу

Partner Design - Статьи - Блог - Яким може бути дизайн інтер’єру котеджу

Напевно кожен з мріє про власному заміському будинку — місці, де через стінку немає сусідів, де можна відпочити від буденної суєти або навпаки влаштувати гучну вечірку в будь-який час доби. Однак, просто придбати такий будинок або котедж буде зовсім не достатньо. Необхідно створити такий інтер’єр, щоб всім членам сім’ї без винятку було затишно і комфортно, а покидаючи його межі, дуже хотілося повернутися назад.

На сьогоднішній день існує безліч підходів та стилів інтер’єру, серед яких можна вибрати оптимальний варіант. Широко відомі кілька підходів до оформлення приміщень:

1. Мінімалізм.

Досить оригінальна дизайнерська ідея. Цей вид дизайну був запозичений в Японії. Основа стилю — оригінальне поєднання світла і тіні. У композиції мінімалізму прийнято використовувати такі матеріали, як дерево, камінь, папір та тканину. Дизайн інтер’єру котеджу в стилі мінімалізму передбачає максимально використовувати простір і світло, при цьому кожна річ інтер’єру повинна бути багатофункціональною.

Ознаки мінімалізму:

— приховані джерела світла;
— мінімум меблів і обладнання;
— світлопрозорі конструкції;
— мінімум декору;
— натуральні матеріали та постільні тони.

2. Хай — тек.

Стриманий і холодний стиль, візуалізаційний високі технології майбутнього. Матеріали такого стилю: бетон, пластик, скло і метал. Дизайн заміського котеджу в стилі хай — тек не обійдеться без хромованих труб, металевих поверхонь, а так само різних кабелів і зовнішньої проводки. Головна особливість стилю: максимум логіки і повна відсутність почуттів.

3. Класика.

Класичний інтер’єр завжди асоціюється з розкішшю і дорожнечею. Високі стелі, колони та просторі зали — все це додає стилю елітності. Меблі такого стилю найчастіше виготовляється з дорогих сортів дерева — горіха, карельської берези і вишні, а так само з матеріалів, що належать до числа елітних — парчі, шовку, оксамиту та атласу.

Такий дизайн будинків, котеджів був і буде завжди затребуваним не залежно від віянь моди.

4. Готичний стиль.

Дизайн проекти котеджів в такому стилі припускають облаштування камінів, вітражів з кольорового скла і різних арок. Колірна гамма, в якій розробляється дизайн проект котеджу в готичному стилі використовує такі кольори як бордовий, коричневий, червоний, синій і звичайно ж чорний. Матеріали інтер’єру — дерево, метал та камінь. Готичний стиль нерозривно пов’язаний з розвитком мистецтва середньовіччя, саме тому меблі такого стилю досить висока.

При виборі дизайну інтер’єру варто звертати увагу не тільки на його красу, але й на зручність, адже більшою мірою від зручності залежатиме, наскільки комфортним буде проживання в такому будинку.

Студия интерьера Партнер Дизайн ответит на все ваши вопросы перед заказом услуг.