Loading...

Як вибрати стиль інтер’єру

Partner Design - Статьи - Блог - Як вибрати стиль інтер’єру

Починаючи ремонт приміщення, слід задуматися про стилі (напрямку) дизайну. На сьогодні існує дуже велика кількість стилів. Найчастіше стилі між собою змішують, і людина яка ніколи з цим не стикався, починає плутатися. В основному звертаються за допомогою до професійних дизайнерів, які допоможуть Вам визначитися зі стилем.

У наш час рідко можна побачити один стиль в дизайні інтер’єру в чистому вигляді. В основному це пов’язано з присутністю сучасної техніки в приміщенні. Також дуже часто змішують стилі для поділу простору або акценту на певну зону.

Розмір приміщення грає важливу роль у виборі стилю. Адже якщо взяти класичний стиль, який передбачає об’ємно антикварні меблі, високі стелі, ліпнину та люстри, то в маленькому приміщенні це буде виглядати безглуздо. При маленьких площах краще використовувати легкі мінімалістичні стилі, які збільшать простір.

Так само при виборі стилю інтер’єру слід врахувати вартість оздоблювальних матеріалів, меблів та декору, які потрібні будуть для виконання дизайн-проекту. Деякі стилі інтер’єру вимагають дорогих матеріалів, наприклад натуральне дерево в обробці, дорогі тканини та інше.

Враховуючи кількість стилів на сьогоднішній день, кожен може створити свій унікальний інтер’єр, в якому буде комфортно. Головне правильно вибрати компанію, яка допоможе правильно поєднати, промальовувати і виконати під ключ.

Архітектурна студія Partner Design має в команді професійних фахівців, які допоможуть вам у виборі стилю Вашого інтер’єру та створять дизайн проект на замовлення.

01