Loading...

Вітражі в дизайні інтер’єрів

Partner Design - Статьи - Блог - Вітражі в дизайні інтер’єрів

Вітраж — один з найкрасивіших елементів облаштування громадських та житлових приміщень, здатний надати неповторності та вишуканості інтер’єру.
Виробництвом вітражів люди стали займатися ще багато століть тому. Перші із них було зроблено до 500-х років нашої ери.
В ту пору їх в основному створювали для прикраси соборів, палаців і храмів.

Адже на той час вітражі коштували дуже дорого і були доступні лише обраним. Зараз їх може дозволити собі майже кожен, що живе в гарному достатку, людина.Дизайн интерьеров

На сьогоднішній день вітраж використовується не тільки в архітектурі для прикраси вікон, але і в дизайні стін, стель та міжкімнатних перегородок. Прекрасним доповненням до будь-якого інтер’єру стануть освітлювальні прилади з вітражного скла, наприклад, торшери, світильники, люстри, освітлення.

Цікаво і зовсім нестандартно в дизайні інтер’єрів виглядають стельові вітражі. З грамотно поставленим підсвічуванням — це стане справжньою знахідкою для господарів. Вони будуть вигідно і блискуче виглядати, роблячи приміщення особливим. До того ж відомо, що вітражі як матеріал довговічні і практичні.

Цікавим рішенням може стати прикраса вітражем, наприклад ніші. Навіть у найпростішому інтер’єрі такий акцент стане відмінним доповненням, надавши обстановці кімнати оригінальності. Як і з стелею, тут дуже важливо продумати підсвічування.

Сучасний ринок також пропонує перегородки та двері з вітражами в основному для класичних інтер’єрів. Ці елементи прекрасно впишуться і в інший спосіб, але тут головне не боятися експериментувати.

Високоякісний вітраж допоможе вам кардинально змінити свій інтер’єр, зробить його більш барвистим і оригінальним.

В наш час для створення і виробництва вітражів використовуються різні технології, такі як тіффані, фьюзінг, контурна та плівкова техніки. Тим не менш, ручна техніка розпису по склу, як і раніше, високо цінується, і популярна в нинішній час високих технологій.

Красивий і якісний вітраж зробить ваш дизайн інтер’єрів цікавими та запам’ятовуються.