Loading...

Секрет успішних інвестицій в дизайн інтер’єру

Partner Design - Статьи - Блог - Секрет успішних інвестицій в дизайн інтер’єру

Чи ставили Ви питання – що відрізняє в підході до інвестицій провідні світові бренди, які інвестиції роблять їх бізнес успішнішим та прибутковішим?
Проаналізувавши структуру інвестицій, Ви побачите, що їх важливою необхідною складовою для завдання успішного вектора розвитку бізнесу є професійний дизайн інтер’єру — це актуально як для рітейлу, так і для офісних просторів, а в особливості для ресторанів, клубів і т. д.

Дизайн інтер’єру — це не тільки засіб досягнення успіху, це частина фірмового стилю, робочий ресурс, який буде працювати на ваш бізнес в постійному режимі. Інтер’єр офісу — це свого роду візитна картка компанії, яка повинна максимально відповідати принципам та особливостям діяльності компанії, так як вона уособлює корпоративну культуру працюючого в ньому колективу. Якісний дизайн уособлює корпоративну культуру і місію компанії. Реалізація проекту вимагає вивчення потреби клієнта в поєднанні з його побажанням, а успіх заснований, перш за все, на досвіді, рівні професійної підготовки, знання і професіоналізм команди дизайнерів. Індивідуальний стиль — інвестиційна можливість, яка працює максимально, надійно та довгостроково. Першочергове завдання дизайну — задоволення цільової аудиторії Вашого бізнесу в поєднанні з безперервністю і ефективністю виконання основних функціональних бізнес-процесів компанії.

Ще буквально десяток років тому в нашій країні інтер’єр комерційного об’єкта нічим не відрізнявся від інших об’єктів. Але з розвитком ринкових відносин, в умовах конкуренції, почала розвиватися потреба в ефективному і раціональному плануванні, правильне оформлення робочого середовища, привабливості з урахуванням побажань замовника. Для комерційного об’єкта дизайн інтер’єру дуже важливий, так як він повинен допомагати реалізувати основну задачу, при цьому він виконує не тільки практичну функцію, але повинен також викликати сприятливі емоції. Адже при купівлі автомобіля, Ви не замислюєтеся, що це всього лише засіб пересування — Вам важливі його колір, якість обробки салону і технічні характеристики. Дизайн інтер’єру – це свого роду візитна картка, на неї звертають увагу в першу чергу. Тому візуальні враження, які ви хочете передати клієнтам, повинні в точності відповідати стратегії вашої компанії. А так як зорове сприйняття відіграє найбільш важливу роль, клієнтові набагато швидше повірити своїм враженням, ніж будь-яким іншим доказам. Люди часто повертаються в те місце, де відчули сприятливі враження, що вони випробували та запам’ятали в минулий раз або чули про них від своїх знайомих або друзів.

Для створення концепції приміщення необхідно продумати і врахувати тисячі нюансів, від ергономіки приміщення, раціонального і правильного використання інженерних систем до обліку бізнес-процесів компанії. Дизайн повинен стати дуже високорентабельної інвестицією і запорукою успішної роботи, і тому дизайном повинна займатися команда професіоналів високого класу. Послуга такого високопрофесійного дизайну вже доступна і в нашій країні, немає необхідності наймати шалено дорогих європейських дизайнерів, які не враховують специфіку і менталітет ринку України. Такою командою, довела на практиці свій високий професіоналізм, високу віддачу вкладених клієнтом коштів та має великий досвід реалізації успішних проектів для відомих світових брендів є студія Partner-Design.

Partner-Design — архітектурна студія, професійно створює дизайн-проекти для бізнесу. Враховуючи сучасні умови ведення бізнесу, замовляючи дизайн, Ви замовляєте інвестиційного консультанта для розробки найбільш раціонального рішення. Ми надаємо повний спектр послуг пов’язаний з дизайном: офісів, банків, комерційних приміщень, ресторанів, готелів, спортивно-розважальних центрів. Наявність досвіду та сертифікатів Європейського зразка.

Архітектурне проектування: громадських, торгових, промислових споруд, проектування інженерних систем будь-якої складності. Авторський нагляд. Технічний аудит. Стандартизація по високим Європейським критеріям.

Наша мета – створення надійних відносин з клієнтами, і постійне успішний розвиток та зростання Вашого бізнесу, тому ми орієнтуємося на результат.

Заинтересованы? Советуем не откладывать и заказать дизайн интерьера. Мы же в свою очередь сделаем обмеры и сможем назвать определить бюджет будущего проекта с учетом всех ваших пожеланий и целей.