Loading...

Проектування сучасного офісу

Partner Design - Статьи - Блог - Проектування сучасного офісу

Проектування сучасного офісу вимагає професійного та творчого підходу. Дизайн проект офісу це важливий момент, за допомогою якого Ви зможете реалізувати практичний та стильний офіс. Дизайн проект офісу виконується професійним дизайнером, який, насамперед, заміряє і розбивають на зони приміщення.

 Зонування простору допомагає вірно розташувати всі робочі місця співробітників, службові зони та інженерні системи. Дуже важливим моментом при розробці дизайн проект офісу є розташування інженерних та комунікаційних систем, які слід приховати з видимості. Дизайн проект з розташованими комунікаціями дозволяє потім якісно реалізувати об’єкт.

В залежності від специфікації компанії, дизайнер створить дизайн проект офісу, в якому будуть враховані всі деталі інтер’єру, аж до розміщення меблів, колірного рішення кожного елемента і інших елементів, які впливають на загальний вигляд офісу. Проект надається в тривимірному зображенні.

Офис дизайн интерьера можна розробити будь-якому стилі – від мінімалізму до стилю хай-тек, головне, щоб стиль підкреслював брендбук Вашої компанії.

Звертаючись в нашу архітектурну студію, Ви отримаєте функціональний стильний і унікальний інтер’єр. Замовити дизайн проект офісу легко і просто з нашою компанією!

Дизайн проект офісу