Loading...

Планувальні рішення для офісів

Partner Design - Статьи - Блог - Планувальні рішення для офісів

Планувальні рішення для офісів це перша стадія створення дизайн-проекту. Даний етап є основним, так як від правильного планування залежить якісне виконання об’єкта в майбутньому. Організація офісного приміщення, вимагає продуманого підходу, адже від правильного зонування робочого простору залежить продуктивність праці та комфорт співробітників.

Існує кілька способів планування офісу: кабінетний тип та комбінований. У випадку з кабінетним, дизайнер створює класичну схему, яка більше підходить для маленьких компаній. Такий підхід створює в офісі атмосферу самоти, так як йде поділ простору на відділи, але в даному разі колективна робота не передбачається.

Зараз популярні комбіновані офіси. У даному підході планувальні рішення створюють з урахуванням розміщення індивідуальних кабінетів і зон, які призначені для використання всіма співробітниками. Таке планувальне рішення дозволяє врівноважити потреба колективних обговорень і необхідність ізоляції робочих зон.

Планувальні рішення для офісу необхідні для ергономічного зонування обмеженого простору, враховуючи побажання клієнта. Правильне планування дозволяє ефективно використовувати приміщення та налаштувати комунікації між відділами.

Архітектурна студія «Partner Design» пропонує послугу зонування офісних приміщень та якісні планувальні рішення для офісів.

Планувальні рішення для офісів