Loading...

Офіс — обличчя компанії

Partner Design - Статьи - Блог - Офіс — обличчя компанії

Сучасне життя будь-якої людини дуже тісно пов’язана з роботою, тому багато проводять значну частину свого часу саме в стінах офісу. Зрозуміло, що атмосфера цього приміщення повинна бути сприятливою та спонукає до активних дій і прийняття рішень. Дизайн проект офісу має бути розроблений таким чином, щоб можна було створити максимально комфортний, функціональний, зручний та гарний офіс, де було б приємно працювати та іноді відпочивати.

Створенням та розробкою дизайн проектів офісних приміщень мають займатися фахівці, тому краще довірити цього дизайн студії з багаторічним досвідом роботи. Стиль інтер’єру офісу треба вибирати в точній відповідності з діяльністю компанії. Фінансові установи не можуть бути оформлені в якому-небудь іншому рішенні, крім як строгий і стриманий стиль. Це буде підтверджувати високий статус, діловий підхід і чесність у веденні справ. Тут не доречні яскраві і кричущі кольори, а краще зупиниться на більш стриманих і пастельних відтінках. При виборі меблів краще віддати перевагу класиці, так як вона є свідченням матеріального благополуччя. Чи варто говорити, що дизайн проекти офісів фінансових установ, адвокатський контор повинні говорити про матеріальне благополуччя та процвітання фірми.

А ось працюючи з дизайном офісу фото студії або іншої установи, пов’язаного з творчою діяльністю, дизайнер має можливість дати волю своїм фантазіям і втілити в життя самі креативні проекти офісів. Тут можна дозволити мінімалізм, хай-тек, кантрі або будь-який інший стиль, так як особливих обмежень та вимог до дизайну в цьому випадку немає . Чим більше креативу – тим краще, адже тут працює, надихається і просто живе творча людина.

Дизайн проект офіс має бути складений з добре відпрацьованою зоною відпочинку та обідньою зоною. Адже люди тут проводять дуже багато часу, тому їм потрібно періодично відпочивати і обідати. Тут повинна бути зручна меблі, побутова техніка, що дозволить співробітникам приємно відпочити за чашкою або смачно пообідати. Якщо дизайн проект інтер’єру офісу створено правильно, то в цій частині приміщення будуть рослини або акваріум. Вони не займають багато місця, але допоможуть дуже добре відволіктися від роботи, а розслабившись співробітник з новими силами повернеться до роботи.

Треба розуміти, що в інтер’єрі офісу не може бути дрібниць, адже від кожної деталі залежить успіх компанії. У кожного клієнта, потенційного партнера перше враження про компанію складається від внутрішнього оформлення офісу. А відпочилі і життєрадісні співробітники будуть працювати з максимальною віддачею.

Дизайн проект офіс