Loading...

Інтер’єр з чоловічим характером

Partner Design - Статьи - Блог - Інтер’єр з чоловічим характером

Дизайн інтер’єру офісу, квартири, будинку чи іншого приміщення може бути жіночим або чоловічим. Звичайно ж це умовність, але все таки є свої моменти та нюанси, які враховуються в інтер’єрі залежно від його господаря.

Інтер’єр з чоловічим характером

Іноді, багато глянувши на той чи інший інтер’єр відразу можуть визначити, кому належить. Головною особливістю чоловічої інтер’єру є велика кількість вільного простору, тому найчастіше використовується нотки мінімалізму в стилях хай-тек або лофт. Звичайно ж не варто виключати й інші стилі чоловічого інтер’єру: класика, кантрі, еко-стиль, модерн.

[rev_slider alias=»loft-motivyi»]

Приглушена кольорова гама також є типовою ознакою чоловічого характеру в інтер’єрі. Як відомо, мало хто з чоловіків любить яскраві відтінки особливо в інтер’єрі. Дизайн інтер’єру квартири, в якій проживає чоловік часто виконаний в кольорах каменю, деревини. металу. При цьому невеликі яскраві акценти червоного,темно зеленого або синього кольору надають такого інтер’єру брутальності.

Прості лінії, лаконічність, відсутність складних поєднань фактур та відтінків — це характерні риси чоловічих інтер’єрів. Дизайн інтер’єру в чоловічому стилі передбачає простоту, що обумовлено тим, що чоловіки не люблять достаток аксесуарів, завантаженості.

Чоловічий вдача проявляється і в деталях інтер’єру. У якості «чоловічих» елементів в інтер’єрі може бути присутнім моделі зброї, автоаксесуари, високотехнологічне обладнання, мисливські трофеї. Завдяки таким елементам можна підкреслити коло інтересів, захоплення господаря простору.

Дизайн інтер’єру з чоловічим характером — це свого роду «коктейль» з функціональності, лаконічності, раціональності.

Якщо говорити про інтер’єр офісу, то такий простір може багато що сказати вашим потенційним клієнтам про статус вашої компанії, вигідно презентувати її.

Архітектурна студія «Partner Design» розробить дизайн інтер’єру офісу, квартири або будинку. Ми пропонуємо свіжі ідеї, якісне виконання та індивідуальний підхід. Ознайомитися з нашими проектами ви зможете в розділі «Портфоліо«.

Кожен чоловік має свої смаки і переваги, що знаходить відображення і в інтер’єрі. Хтось віддає перевагу мінімалізм і мінімум деталей, в той час як інший буде комфортно себе почувати в розкішному інтер’єрі з дорогою і масивними меблями, пишною обробкою та великою кількістю дрібних деталей.

Навіть найкращий інтер’єр в чоловічому стилі варто підбирати для кожного клієнта, тільки таким чином можна знайти оптимальне рішення облаштування простору.

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua