Loading...

Дизайн проект офісу для компанії «Ciklum»

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн проект офісу для компанії «Ciklum»

Архітектурна студія Partner Design спроектувала дизайн проект офісу для компанії CIklum. Данська компанія Сиклум була заснована в 2002 році і працює в області розробки програмного забезпечення. Наші професійні дизайнери спроектували унікальний дизайн проект офісу. Весь процес проходив у кілька етапів. На першому етапі архітектурного планування наші фахівці оглянули приміщення.

Були зроблені виміри офісного простору і чорнові начерки. На наступному етапі проводилася скрупульозна розробка кожної зони загального простору, у що входило розміщення комунікацій. На останньому етапі створення дизайн проекту офісу, дизайнер склав тривимірне комп’ютерне зображення.

Дизайн проект офісу дозволив стильно і ергономічно організувати робочі зони для співробітників. Були правильно розставлені акценти і офісні меблі, що підкреслило фірмовий стиль компанії.

Проект дизайну інтер’єру офісу також допоміг виразити в офісному просторі корпоративний стиль, який обов’язково справить враження на відвідувачів компанії. Для співробітників компанії все було спроектовано таким чином, щоб їх робота була продуктивніше і комфортніше.

Наші фахівці створили сучасну концепцію офісу, в якій яскравий інтер’єр чудово відобразив образ активної та лідируючої компанії.