Loading...

Дизайн проект магазину

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн проект магазину

Дизайн інтер’єру магазину — це свого роду візитна картка, запрошення для потенційного покупця. Вже давно минули ті часи, коли на інтер’єр магазину ніхто не звертав уваги. Сьогодні ж — це ефективний двигун торгівлі, розробку якого слід довірити професіоналам.

Дизайн проект магазину

Архітектурна студія «Partner Design» пропонує Вам розробку дизайну інтер’єру будь-якого приміщення. При розробці інтер’єру магазину необхідно враховувати психологічну сторону, а саме сприйняття покупцями інтер’єру. Погодьтеся, що купуючи товар в привабливому магазині з зручним розташуванням стелажів, зручною примірювальній, приємним обслуговуванням. Для того щоб створити функціональний і красивий дизайн інтер’єру наші архітектори для початку розроблять дизайн-проект магазину.

Дизайн проект магазину дозволить детально «зайняти» кожен сантиметр простору, врахувати всі тонкощі і нюанси архітектури. Велику роль в інтер’єрі грає освітлення, іноді завдяки правильній грі світла можна виділяти зони і створювати цікаві ефекти. Також завдяки освітленню можна виграшно виділити стійки з речами, які неодмінно привернуть увагу.

[rev_slider alias=»hadley»]

Грамотно розроблений дизайн проект магазину наочно продемонструє, як буде виглядати Ваш майбутній інтер’єр. Тому, якщо щось не влаштовує замовника завжди можна внести зміни. Досвідчені дизайнери знають які нюанси потрібно врахувати при розробці інтер’єру магазину, що б це позитивним чином позначилося на обсягах продажів.

Потрапляючи в магазин, покупець повинен чітко розуміти які відділи він розділений, де розташувалася зона «розпродажів», а де розмістили «нову колекцію». Покупцеві повинно бути зручно переміщатися по магазину, все повинно знаходиться у полі зору від роздягалень до кас. Сьогодні дуже популярно використовувати в інтер’єрі магазину багато дзеркал, крім примірювальній. При цьому всі ми знаємо що «правильне» дзеркало разом з вдалим освітленням творять чудеса і людина перетворюється в обновках моментально, це приємно як для покупця, так і прибутково для магазину.

Детальний дизайн проект магазину також дозволить приховати технічний простір, призначене для співробітників, а саме склади, гардероб.

Дизайн інтер’єру магазину, як і його місцерозташування безумовно впливають на відвідуваність. Окрему увагу варто приділити вітрин магазину, так як це перше, що кидається в очі.

Дизайн проект магазину також відображає колірну палітру, що так має свій ефект на покупця. Сьогодні стало модним робити білі стіни, що асоціюється з чистотою, об’ємним простором і не якому чином не відволікає увагу від продукції в магазині. При цьому такий інтер’єр не повинен бути нудним, варто розбавляти його дизайнерськими меблями, полицями, цікавими елементами і невеликою кількістю яскравих акцентів. Однак, не варто йти шаблонним шляхом, кожен проект індивідуальний, тому де-то білі стіни будуть доречні, а десь потрібно темний або насичено яскравий інтер’єр.

Для того щоб Ваш магазин став успішним і відвідуваним повинна бути створена в першу чергу приємна і комфортна атмосфера, яку формують багато чинників: дизайн інтер’єру, якість продукції, цінова політика, приємні працівники.

Студія дизайну «Partner Design» розробить для Вас професійний дизайн проект магазину з урахуванням всіх побажань і специфіки приміщення.

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua