Loading...

Дизайн проект квартири

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн проект квартири

Дизайн проект є основоположним моментом при ремонті Вашого будинку або квартири. Завдяки правильному та якісному дизайн проекту буде набагато простіше виконувати оздоблювальні та общеремонтные роботи.

Дизайн проект квартири складається з креслень, за якими буде легко втілювати в реальність будинок Вашої мрії. У пакет креслень яку Вам буде надано, будуть прописані всі планувальні та оздоблювальні роботи. Так само при складанні дизайн-проекту буде підібрана унікальна концепція і 3D візуалізація.

Замислюючись про такому важливому питанні як складання дизайн-проекту квартири, краще всього звернутися до професіоналів, які знають всі елементи та нюанси такого складного процесу. Адже якщо в проекті не враховані якісь розміри, або будуть похибки в розміщенні, вартість ремонту суттєво зросте.

Дизайн проект квартири складається з двох основних частин: креслення з вимірами приміщення і планування інтер’єру з зонуванням. При переплануванні квартири, слід обов’язково враховувати такі моменти, як план електричної проводки, плани стель, кількість освітлення, плани підлог з видом покриття, планування сантехніки, розстановка меблів.

Одна з важливих складових дизайн проекту квартири, це 3D візуалізації. Завдяки візуалізації Ви зможете наочно побачити, як буде виглядати Ваша квартира в підсумку. Це допоможе розглянути всі нюанси розстановки, оформлення та загальної концепції.

Дизайнери архітектурної студії Partner Design є кваліфікованими фахівцями та допоможуть Вам створити затишний будинок Вашої мрії.

5