Loading...

Дизайн проект кухні в офіс

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн проект кухні в офіс

Кухня в офісі це невід’ємна складова дизайн проекту офісного приміщення. Ергономічно організована кухня дає можливість співробітникам не тільки пообідати, але і поспілкуватися з колегами, відпочити. Створюючи дизайн проект офісу професійний дизайнер повинен враховувати при распланировке приміщення, де більш функціонально варто розмістити кухню. Вона повинна розміщуватися далеко від входу, переговорної кімнати та кабінету директора.

Кухні для офісу оформляють у діловому стилі, щоб вона як можна краще вписалися в загальний діловий інтер’єр. При плануванні кухні в офіс варто звернути увагу на обов’язкову присутність виходу вентиляційної системи, підключення світла та води. Вимоги до обробки досить стандартні: підлогове покриття повинне бути неслизьким, добре миється, наприклад — керамічна плитка. При виборі оздоблювальних матеріалів віддавайте перевагу зносостійким, гігієнічним та міцних матеріалів.

Кухня в офіс має бути оформлена в теплих деревних тонах, також допускається білий колір. Освітлення вибирайте з розсіяним, м’яким світлом, яке повинно добре освітлювати всю зону кухні. З декоративних предметів радимо використовувати картини, календарі, рослини, які додадуть затишку кухні в офіс. Створюючи проект кухні, важливо розмістити меблі та побутову техніку як можна більш компактно і ергономічно для використання.

Кухні в офіс це безперечно виграшний варіант для компанії, яка піклується про своїх співробітників!

Замовити кухню в офіс