Loading...

Дизайн проект інтер’єру в стилі «Мінімалізм»

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн проект інтер’єру в стилі «Мінімалізм»

Стиль мінімалізм в інтер’єрі — стиль для радикалів. Самий відомий дизайнер, який працює в цьому стилі, — англієць Джон Пуассона. Мінімалізм – один з найбільш модних та сучасних стилів в інтер’єрі, конкуренцію йому складають хайтек та лофт. Дизайн інтер’єру в стилі сучасного мінімалізму можна охарактеризувати як створення простору і світла з використанням тільки необхідних предметів і форм.

У цьому стилі за основу береться одна ідеальна форма або колір та якісно демонструється. Дизайн проект інтер’єру в цьому стилі повинен бути бездоганним: камінь ідеально відшліфований, дерево чудово опрацьована, лаконічні форми. Мають бути однотонні стіни, дерев’яні підлоги, мінімум меблів.

Мінімалістський інтер’єр припускає закриті шафи, подіуми, ящики для зберігання речей. Приміщення, оформлені в цьому стилі, строгі і прямі, можуть бути оброблені і довговічними природними матеріалами (дерево, шкіра). У такому інтер’єрі ніколи не використовуються малюнки, візерунки; перевага віддається чорного, білого, кремового, сірого і пастельним тонам.

Головним відрізняємо від інших стилів – наявність м’якого розсіяного освітлення, відчуття простору, мінімум внутрішніх перегородок, велика кількість та площа вікон.

дизайн проект інтер’єру в стилі мінімалізм це простий дизайн та тільки необхідні прикраси інтер’єру і предмети меблів. Важливим у створенні такого інтер’єру є вільний простір, наявність великої кількості світла і чистого повітря. Простір і широта в такому стилі досягається за рахунок позбавлення від несучих стін і перегородок.

Замовити дизайн інтер’єру офісу в стилі мінімалізм не становить праці. Наша студия дизайн проект створить для Вас професійно та за вигідною ціною.