Loading...

Дизайн проект інтер’єру кабінету керівника

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн проект інтер’єру кабінету керівника

Дизайн проект інтер’єру кабінету керівника це досить складний, але цікавий проект для досвідчених дизайнерів. Цей кабінет є представницьким місцем – тут проходять ділові зустрічі, переговори, робочі наради.

Дизайн інтер’єру повинен показувати статус компанії та керівника. При виборі стилю, найчастіше вибирають класику або хай-тек. Згідно обраному стилю підбирають меблі, освітлення, декор та інше.

Створюючи дизайн для офиса, проект інтер’єру кабінету керівника варто враховувати той фактор, що планування повинна відповідати статусу директора. Стиль інтер’єру, меблі, декор – всі деталі повинні доповнювати корпоративний стиль та показувати рівень компанії.

Вибираючи колір для інтер’єру, орієнтуйтеся на природне освітлення, площа приміщення, вид за вікном. Наприклад, якщо приміщення добре освітлюється, варто оформити інтер’єр в м’яких пастельних тонах. Якщо слід візуально розширити невеликий простір – використовують теплі яскраві кольори.

Якщо говорити про меблі для кабінету керівника – найкраще ставити меблі на замовлення. Таким чином, Ви будете впевнені в якості, а загальний інтер’єр в підсумку буде витриманий в єдиному стилі.

Архітектурна студія «Partner Design» має великий досвід у створенні комфортного робочого простору. Ми розробимо для Вас дизайн проект інтер’єру кабінету керівника, який буде уособлювати успіх Вашої компанії.