Loading...

Дизайн офісних приміщень

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн офісних приміщень

Дизайн інтер’єру сучасного офісу або частини його приміщень, є практично «вимушеними» витратами, але в той же час необхідними. Сучасний дизайн офісних приміщень завжди затребуваний. Всі чудово розуміють, що від того наскільки зручно облаштоване робоче місце, буде залежати продуктивність, настрій, і як наслідок якість роботи кожного офісного працівника.

Крім того, можна з упевненістю сказати, що дизайн інтер’єру офісного приміщення є не тільки інструментом досягнення успіху самої фірми, але й індивідуальною, неповторною частинкою стилістики та іміджу компанії.

Для створення в дійсності неповторного сучасного дизайну офісного приміщення, який дійсно міг би надихне працівників на більш продуктивну працю і одночасно був іміджем, обличчям компанії, необхідно дотримуватися кількох основних правил його оформлення, а також прийняти до уваги всі необхідні і впливають параметри. Так, наприклад, при створенні дизайну офісного приміщення необхідно основна увага приділ таким параметрам як:

Колірне рішення офісного приміщення.

Що стосується колірної обробки офісу, то вона практично нічим не відрізняється від обробки будь-якого іншого приміщення. Наприклад ,при облаштуванні офісу потрібно дотримуватися основного правила: чим менше площа даного приміщення тим більше в його обробки необхідно використовувати світлих тонів, що в свою чергу дасть можливість візуально розширити приміщення. Але при виборі таких світлих відтінків ,не варто віддавати переваги занадто яскравим кольорам, наприклад( яскраво -салатовий, лимонний і тд.) так як вони можуть значно знизити працездатність співробітників .

Створюємо індивідуальний простір для кожного працівника.

Для цих цілей, в сучасних офісних приміщеннях ,найчастіше використовують спеціальні перегородки. Використовуючи дані споруди з’являється можливість без особливих труднощів і серйозних витрат створити індивідуальну робочу зону для кожного офісного працівника, що є не тільки зручним, але ще і функціональним.

Вибір меблів.

Що стосується вибору меблів, то, насамперед, необхідно особливу увагу приділяти її дизайну, так як він в обов’язковому порядку повинен гармонійно вписуватися в загальну стилістику самого офісного приміщення. Крім того офісні меблі повинна бути зручною, адже працівник нею користується протягом всього робочого дня.