Loading...

Дизайн офісу та його особливості. Кращі офіси світу (відео)

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн офісу та його особливості. Кращі офіси світу (відео)

Оформлення офісного простору має свої нюанси та особливості. Вміле оформлення інтер’єру офісу сприяє підвищенню працездатності. Дизайн інтер’єру кабінету керівника та дизайн офісу звичайно ж відрізняються, останній виконує більш широкий ряд функцій, які пов’язані як із робочим процесом, так і з атмосферою та настроєм всіх працівників.

Дизайн офісу та його особливості

Якщо потенційний клієнт вибирає з декількох компаній, то інтер’єр офісу часом відіграє вирішальну роль.

В офісі співробітники проводять більшу частину часу, тому дуже важливо створити комфортну робочу атмосферу. В даному випадку дизайн офісу не повинен бути помітним та насиченим. так як дана ситуація негативно позначається на роботі та викликає втому. Але не варто вдаватися і до занадто розслабляючому інтер’єру з приглушеним світлом, темними відтінками.

дизайн офісу непросто, архітектор — проектувальник повинен знайти тонку межу між хорошим психологічним настроєм та комфортної робочої обстановкою. При цьому також варто дотримуватися функціональності, ергономічності, що б кожен елемент інтер’єру знаходився на своєму місці і використовувався за призначенням. Звичайно ж аксесуари також повинні бути присутнім, але все має бути в міру.

Одним з важливих робочих моментів є освітлення. В основному офісні працівники ведуть сидячий спосіб і при цьому дуже зосереджені, тому потребують комфортному робочому місці.

[rev_slider alias=»uslugi-dizayn-ofisa»]

При розстановці столів слід враховувати правильний напрямок штучного та природного освітлення. Світ не повинен бити в очі і падати на монітори комп’ютерів. Проте, тим хто працює з паперами потрібні джерела регульованого освітлення, які він самостійно зможе включати при необхідності.

Сучасні архітектори активно твердять, що для офісних приміщень ідеально підходять м’які округлі форми. Також такого роду меблі знижує травматичність в робочий час, вона більш приємна для очей. Мінімум різких та гострих кутів, більше оригінальної і зручною меблів.

Дизайн офісу в Києві з задоволенням розроблять фахівці компанії "Партнер Дизайн". У нас в арсеналі величезний досвід, професійна команда, індивідуальний підхід, цікаві ідеї, різноманітне портфоліо. Ми працюємо як з великими компаніями, так і з індивідуальними замовниками, на нашому сайті Ви зможете ознайомитися з нашими роботами, вивчити коло наших клієнтів. Довірте нам свій простір і ми зробимо його комфортним, стильним і оригінальним.

Кращі офіси світу — цікаве відео:

Дизайн офісу відображає концепцію діяльності підприємства. Інтер’єр відіграє дуже важливу роль, так як є візитною карткою компанії. Кожен аксесуар елемент повинен нагадувати Вашому клієнту про напрямок роботи компанії.

Пам’ятайте, що офісний простір все таки має бути мінімалістичним, нічого зайвого.

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua